2703
2553

خیر سرم شام نخوردمم

خوشال  اومدم گفتم به به شام که نخوردم  یه ذره اجیل بخوریم   کالریش کم باشه😩😩

الان اومدم زدممم  350 کاااالری داشت

خاعاک تو سرم   شام میخوردم کالریش کم تر بود

اخه چرا اینقد کالریش زیاده   حالا 1 سوم لیوان هم کم تر خوردم  اما کلیی کالری داشت😩😩

البته کل کالری روزم شد 720تا  شانس اوردم😐

الانم با این همه کالری احساس گرسنگی دارم😏😏

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

همین ؟ 

همچین گفتی خاک تو سرم گفتم ببین چی شده

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین ؟  همچین گفتی خاک تو سرم گفتم ببین چی شده

خب درک نمیکنی دیگه

درک نمیکنی  

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2720

چرا انقد زومی روی کالری و زندگی رو زهر میکنی برا خودت؟

اصلا نباید ب مسئله اضافه وزنت فکر کنی

بجاش دوتا کلیپ سی دقیقه‌ای زومبا دانلود کن روزی یک ساعت زومبا برقص

شام و ناهارم سالاد کاهو درست کن قبلش بخور ک خود ب خود معدت جا نداشته باشه زیاد برنج بخوری!

دوستان اگه کامنتم باعث ناراحتی‌تون شد،ببخشید🥰
خب درک نمیکنی دیگه درک نمیکنی  

من درکت میکنم من آجیل نمیخورم چون صورتم نمیخوام پر باشه اما بهتر ازاین روغنا.... است چربیش لااقل مفید برابدن اینجوری نکن اونوقت باعذاب وجدان هی کاری میکنی بدنت دفعش نکنه یکم میتونی پیاده رویی تواتاقت یا توحیاط برات خوبه

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
چرا انقد زومی روی کالری و زندگی رو زهر میکنی برا خودت؟ اصلا نباید ب مسئله اضافه وزنت فکر کنی بجاش ...

اضافه وزن ندارم

دلم میخواد به وزنی که تو ذهنمه برسم

کلا پرخور نیستم

2714
خب درک نمیکنی دیگه درک نمیکنی  

خب بابا 😒

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
من درکت میکنم من آجیل نمیخورم چون صورتم نمیخوام پر باشه اما بهتر ازاین روغنا.... است چربیش لااقل مفی ...

ایشالله به هدفمون برسیم😘

اییشش😒😒👊

استغفرالله

اصلا نمیشه تو این نی نی سایت حرف بزنیا

کالریت زده بالا به مردم می پری

استغفرالله اصلا نمیشه تو این نی نی سایت حرف بزنیا کالریت زده بالا به مردم می پری

وایی😂😂

ناراحت نشو بابا  شوخی بود

ماچ به کلت😘