2726
عنوان

عکس/چادر

1020 بازدید | 38 پست

من چند وقت هست چادر سرم میکنم.۲۴ ساله ام هست.چادر ساده بدون کش هم سرم میکنم.مدل یاسمن اشراقی اگه تو نت سرچ کنید.که با یه دست چادرم رو میگیرم و با یه دستم هم شیک کیف ام میگیرم.چادر ساده هم سرم نمیکنم.طرح دار سر میکنم و طرح هایی که شیک و مناسب سن ام باشه.

قبلا چادرهای عربی خیلی دوست داشتم ولی واقعیت اینه مردم تو جامعه نگاه بدی نسبت بهش دارن و فکر میکنن سیاسی و بسیجی هستی ولی من از وقتی چادر ایرانی سرم میکنم واقعا اون نگاه سنگین مردم رو اصلا حس نمیکنم و اتفاقا احساس میکنم خیلی وقت ها تحسین هم میشم.

این عکس رو ببینید.این دختر جوون هست و چادر ساده بدون کش و طرح دار سرش کرده.چون قبلا چند بار تاپیک زده بودم و گفته بودین چادر طرح دار برای سن بالاها هست.(چادر طرح دار ریز برای سن بالاها مناسب هست و طرح های درشت برای دخترهای جوون)حالا باز خوشحال میشم نظرتون رو بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عا کلا چادر ساد دوست دارم حس میکنم چادر زینت که نیست که طراح دار و... باشه

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           

من چادری بودم چن سال.ولی ب شخصه فقط چادر ساده با کش سر میکردم.مدلای عربی و ملی و اینا دوس نداشتم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

اولین بار بود نظری در خصوص چادر عربی شنیرم.چادر عربی و.. صرفا برای راحتی خانوم هایت مثلا فرض کن بخای با این چادر ساده و دوتا بچه سوار مترو بشی اونم بدون کش.بیای بیرون قطعا دیگه مث لحظه اول نیستی.ساده شیکه مثلا مدل های حریر و تور برای مجلس ها

2706