2726
عنوان

آخرین چت با عشقمان + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 109387 بازدید | 802 پست

این حرفا واسه دوریه.همچین که چند سال از ازدواج و بچه اتون بگذره چتاتون میشه لیست خرید

قدر این روزاتون و بدون😁

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
متاسفانه سینگلم  ولی دعا کنید یه شوهر خوب گیرم بیاد

ایشالله

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما عشق نداریم ...با عشقمان خوش باشید ..بدرود

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
عشقتون پایدار

مررسی🌹

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!
من خواستم اسکرین بدم همش فحشه😂😂😂😂

😂😂

ریده بودم بهش قهر بودیم😐جوابشو نمیدادم😐

معلومه دیگ اعلام اتش بس کرده

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂

😉😅😅😅

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706