2726
عنوان

مامانایی که بچه دو تا دو و نیم سال دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 40 پست

عزيزم ميگن دو تا سه سال بچه ها سعي ميكنن مستقل باشن و رفتارهاي اينچنيني زياد دارن

راه حلش فقط و فقط زبان نرم و بي محلي به خواسته هاي غيرضرور و گريه هاي بي مورد هست 

بي توجهي يعني موضوع رو عوض كني نه اينكه بي تفاوت بشي نسبت بهش 

تجربه من ميگه به لحاظ زباني بايد غرق محبت بشن من مدام به دخترم ابراز علاقه ميكنم و قربون صدقش ميرم. بايد كنار بيايم ديگه

وای،دختره منم😫  ما چند ماهیه قهریم،و در حال طلاق،فکر میکنم دخترم به خاطر همین عصبی شده،مثلا ا ...

الهی بمیرم انشالله که بهترین برات پیش بیاد

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدبختی پسر من ظهرا نمیخوابه شبا چه ساعتی میخوابه و صبح کی بیدارمیشه ؟

شب تقریبا یازده میخوابه صب نه و نیم ده بیدار میشه ظهر هم ساعت سه میخوابه تا دوساعت

خدااایا شکرت برا سلامتی نینیم ی صلوات میفرستی؟
2728
بدبختی پسر من ظهرا نمیخوابه شبا چه ساعتی میخوابه و صبح کی بیدارمیشه ؟

پسر منم کپی پسر تو😑😑دیونم کرده تازشم 7 بیداره تا 12 شب خواب نداره و اصلا یجا بند نیست فقط میشکنه داغون میکنه همین😢

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
باهاش بازی میکنی در طول روز؟ وقتی لجبازی میکنه دعواش نکن جیغ نزن  فقط محکم بغلش کن یکم باهاش ...

آره بازی میکنم میرقصم کارتون میبینیم با هم ولی این روزا خیلی عصبیم از دستش  یعنی به جنون رسیدم

پسر من کسی رو نمیبینه ولی من و باباش رو تا دلت بخواد میزنه

وای مارو که خیلی میزنه کسی روهم که میبینه اونا رو بدتر میزنه کافی یکی باهاش لج کنه انقدر میزنش بعد بازدن جیغم میکشه

پسر منم کپی پسر تو😑😑دیونم کرده تازشم 7 بیداره تا 12 شب خواب نداره و اصلا یجا بند نیست فقط میشکنه د ...

ای خدااا

چطور خودتو کنترل میکنی؟ خدا شاهده همه جای سرم از دست زدناش و مو کشیدناش دردمیکنه

هفته پیش دو تا در آورد با اونا میشه ۱۸ تا.وای نگم که چقدر سر دندونش اذیت کرد و هیچی هیچی نمیخورد

دخترم تاقبل از یک سال و‌نیم ۱۶تا در آورد تا الان در نیورده...🤔خیلی اذیت میشن..در حالی ک دختر بزرگم تا ۲سال۲۰تا در آورده بود...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

پسرم منم ٢٣ماهشه جيشم نميگه 😐

لجبازي كه نگو 

فقط با بچه ها خوب بازي ميكنه 

شير خودمم ميخوره كلافم كرده خدايي 

خدایا هم دوستام هم دشمنام هرچی برای من میخوان اول به خودشون بده ......

بله نگران نباش ولی باید درست رفتار کنی  آسیب روحی نبینه  دو سال رو که رد میکنن اینجور می ...

رفتار درست چیه؟ چطور خشممو کنترل کنم؟ وقتی شدیدا خسته و داغونم

پسرم منم ٢٣ماهشه جيشم نميگه 😐 لجبازي كه نگو  فقط با بچه ها خوب بازي ميكنه  شير خودمم م ...

از شیر بگیر دیگه خب

خوب شوک شدی از این تغییر  ولی باید قوی باشی و برگردی به حالت قبل  آرامش شما خیلی کمک میک ...

متوجه هستم وقتی خودم آرومم اونم رفتار بهتری داره

خوب شوک شدی از این تغییر  ولی باید قوی باشی و برگردی به حالت قبل  آرامش شما خیلی کمک میک ...

به خدا گاهیمیشینم یه ساعت گریه میکنم

2706