2737
2734
عنوان

خانوما بشددددت حالم خررررابه

157 بازدید | 18 پست

موضوع ازاین قراره ک یکی از نزدیکام جدا شده وایشون یک دختر داره والان با آقایی در ارتباطه ودخترش ک یازده سالشه پیاماشونو دیده وباتبلتش عکس گرفته و به من نشون داده باگریه ک چرا مامانم باید همچین کاری کنه سرم داره میترکه چیکار کنم حرفاشونم یه چیزایی ک من بااین سنم حالم بد شده چ برسه به یک دختر بچه طلاق ک ازهر لحاظی کمبود داره فقط الان دارم گریه میکنم متنفرم از دنیای کثیف ک همش پر شده از رابطه جنسی فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اخه اتفاقی دیده مشکل اینه که کیس ازدواج نیست

اتفاقی دیده درست ولی اتفاقی هم نخونه پیامها رو چون مدام میاد جلو چشمش و خودش اذیت میشه بهش یاد بده کاری که اذیتش میکنه رو انجام نده 

کیس ازدواج باشه یا نباشه انتخاب مادرشه 

بله متاسفانه دختر خالمه

غیر مستقیم باهاش صحبت کن.....نگو که حد رابطه اش رو با اون آقا متوجه شدی....طوری وانمود کن که فهمیدی رابطه اش  در حد دوستی هست...بگو دخترت در سن حساسی هست..تو الان باید براش الگو هستی ..به فکر این باش اگر قصد ازدواج داری با انتخاب درستت هم باعث آرامش خودت باشی هم حس امنیت  رو برای دخترت فراهم کنی 

2706