2733
2734

امسال چیکار کردید ثبت نام کردید بچه رو

یا گذاشتید سال دیگه 

بچه هاتون نیمه اولی یا نیمه دومی هستن؟؟؟ 

من موندم بین زمین و هوا

چیکار کنم 

کسی تجربه ای داره هم بگه لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه های من امسال کلاس اول بودند ولی باور کن هیچی یاد نگرفتند بچه تا در محیط مدرسه قرار نگیره و معلم بالای سرش نباشه درست و حسابی درس نمیخونه

الان تو تابستون همش نشستم به درس کار کردن تا پایه شون قوی بشه

اگه میتونی نفرستش بچه تو، خودت اسیر میشی

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2731

ما هنوز ننوشتیم..به تظرم اگه شرایط قرمز بمونه 'نفرسیم بهتره چیزی عزیزترر لز جون بچه هامون نیست''من خواهرم متولد مرداد ۹۳ هس نیمه اولیه

باران خواهد بارید،و کوچه ها شسته خواهد شد
2738
خوب معلوم باید ثبت نام کنیم اگه مدریه بازم نشه انلاین اموزش میدن بوه عقب نمونه من خیلی وقت ثبت نام ک ...

فایده نداره محازی الان من مهد ک میرفتم خواهرم وقت نداشتم درسایی ک میفرسادن رو کار کنم .با مصیبت کار کردم ک هیچ خودشونم تا تو محیط نباشن حس درس ندارن

باران خواهد بارید،و کوچه ها شسته خواهد شد
خوب معلوم باید ثبت نام کنیم اگه مدریه بازم نشه انلاین اموزش میدن بوه عقب نمونه من خیلی وقت ثبت نام ک ...

اموزش مجازی اصلا برای بچه کلاس اول مناسب نیست اصلاااااا

حرف امروز من یادت بمونه کل سال اسیر میشی و کار معلم را باید خودت انجام بدی تازه اگه بچه باهات همکاری کنه و ازت حساب ببره. 

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

من ثبت نام کردم ولی اگه بگن حضوری هست نمی فرستم.اونطور که من از یوی از آشناهامون که کارمند آموزش پرورش هست شنیدم احتمال قوی مجازی هست و روزهای زوج و فرد هم که تعیین کردن حضور دانش اموز اجباری نیست و فقط برای دروس پایه مثل فارسی و ریاضی هست 

من بچم نیمه دومی هست.

مسلما بار اصلی رو دوش والدین هست و خودمون باید کار کنیم تو خونه.ولی چاره چیه معلوم نیست سال بعد باز چی بشه

ولی در هر صورت اگه بگن حضوری که احتمالش کمه, من نمی فرستم بچمو

مگه ثبت نام نهایی رو انجام دادین که کتاب و تونستین ثبت نام کنین؟؟؟

2706