2733
2739
عنوان

همش میترسم دیوانه شدم دیگه 😭😭😭

1699 بازدید | 41 پست

سلام خوبین بچه ها من یک ماه دیگه قرار برم سرزندگیم شوهرم میگه ک یک ماه دیگه میریم و ولی من میترسم   اتفاقی بیوفته و نریم  اخه باباش  مریضه دیالیزیه کبدشم اب اورده و حالش خوب نیس و بیمارستان  شوهرمم شبا پیششع و الان میترسم اتفاقی براش بیوفته و نریم یکسال عقدیم ولی زن و شوهریم کامل محرم همیم   ب شوهرم امروز گفتم که میترسم    تا یک ماه دیگه گف از هیج نترس حتمی میریم ولی از یطرف از باباش میترسممن خودم نوزده سالمه و شوهرمم بیسو یک سالشه امروز ک اومد پیشم  یهو صداش گرفته شد و میترسم نمیدونم چرا همش بد بیاری  داره سراغم میاد 😔😔😔😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشالله که طوری نمیشه برا پدر شوهرت از خدا سلامتی بخاه  به چیزای بدم فکر نکن به شوهرتم قوت قلب بده 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
2738
عزیزم تو این کرونا که نمیتونید عروسی بگیرید پس احیانا خدایی نکرده کسی هم فوت کنه چون عروسی نمیگیرید ...

دقیقا بی سرو صدا میخوام برم مراسم نمیگیرم  دوبار مراسم گرفتیم جشن عقد و جشن بله برون گرفتم

خوب یمقدار استرس طبیعیه موقع ازدواج ولی خوب شما زیادی خودتو اذیت میکنی

من ب همهدچی فکر میکنم اولا  ترس از کرونا دیوانم کرد بد ترس  جدایی بد ترس مرگ  الانم ترس بابا ش من خیلی میترسم 

من ب همهدچی فکر میکنم اولا  ترس از کرونا دیوانم کرد بد ترس  جدایی بد ترس مرگ  الانم ت ...

خوب باید روی خودت کار کنی عزیزم

اینجوری باشی تا آخر عمرت ترس کنارته

وقتی باردار شی ازین میترسی که یموقع بچت سالم نباشه

وقتی بدنیا بیاد ازین میترسی که یه اتفاقی واسش نیفته

بزرگتر شه میترسی بفرستیش تو جامعه

و.....

منم قبلنا ترس ازدست دادن هرچیزی رو داشتم، رو خودم کار کردم و بهتر شدم

زندگی با ترس واقعا عذاب آوره

با مشاورهای ۱۴۸۰ تماس بگیر، رایگانم هست

خوب باید روی خودت کار کنی عزیزم اینجوری باشی تا آخر عمرت ترس کنارته وقتی باردار شی ازین میترسی که ...

من از اول ایطوری بودم  خیلی استرسی بودم بیشتر بیشتر از مرگ میترسمم   گ....... میدونم ولی دیگه راهی ندارم   همش ترس دارم الان مثلا امرور شوهرم صداش گرفته بود از این میترسم کرونا نگیرع بد   تنها شم بیشتر از تنهایی میترسم 😭😭

2706