2726

میخام موهامو اینجوری کنم؟ چی باید بگم به آرایشگر؟؟؟چیکار باید کرد که همین رنگ دقیق دربیاد و زرد نشه؟؟؟😀

و اینکه چیکار کنم کمترییین اسیب به موهام بخوره چون باره اوله میخام رنگ کنم میترسم خیلی موهام خراب بشه😬

پست_اول_خار_نداره#

نظر_دادنم_خار_نداشته_باشه#  😀😀😀😍😍😍

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این خب دکلره میخواد دیگه.برو عکسو نسون ارایشگرت بده برات درمیاره.و چون برای اینکه این رنگی دربیاد پایه موهات رو باید به پلاتین برسونی اسیب میبینه موهات بی بروبرگرد.

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2728
😟😟😟😕😕😕

عزی باید بزاری دکلره سفید بشه بعد بهش بگو شامپو ضدزردی بزنه برات

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سنت رو ميبره بالا ها انگار پير شدي موهات سفيد شده

واسه تنوع دلم کشیده 

از یه طرفم میترسم موهام خراب بشه😬😬

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
عزی باید بزاری دکلره سفید بشه بعد بهش بگو شامپو ضدزردی بزنه برات

دقیقا چه رنگیه؟ انگار دودیه نه؟ 

این رنگش فانتزی نیس زود بره؟

این خب دکلره میخواد دیگه.برو عکسو نسون ارایشگرت بده برات درمیاره.و چون برای اینکه این رنگی دربیاد پا ...

بعد با روغن تراپی کنم درست نمیشه؟

دقیقا رنگش باید بگم چه رنگی؟ فانتزی نیست؟

نكن دختر يه رنگ موي شيك بذار كه همسن مادربزرگا نكنه تورو تناژ پوستت چيه؟ گرمه يا سرد؟

گرم

بعد با روغن تراپی کنم درست نمیشه؟ دقیقا رنگش باید بگم چه رنگی؟ فانتزی نیست؟

نه منم برای عید همین رنگی کل موهامو گذاشته بودم ولی هر کاری کنی موهات اسیب میبینه.من الان خیلی پشیمونم

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
نه منم برای عید همین رنگی کل موهامو گذاشته بودم ولی هر کاری کنی موهات اسیب میبینه.من الان خیلی پشیمو ...

چه رنگی زدی شما؟

دقیقا چه رنگیه؟ انگار دودیه نه؟  این رنگش فانتزی نیس زود بره؟

اصلا دکلره رنگش سرس میره مگر شامپورنگ استفاده کنی مایل به دودی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
 اصلا دکلره رنگش سرس میره مگر شامپورنگ استفاده کنی مایل به دودی

شامپو رنگ که زود پاک میشه نه؟

نمیخوام سریع بره

2706