2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وااااااای منم الان عکسامو دیدم دوبرابرشدم کرونا لعنت بهت ازبس خونه موندیم به فنارفتیم

من ۳ کیلو کم کردم..البته از دیشب دارم غذای بیرون میخورم امروز یکم چاق شدممم..... در کل باید ۳ کیلو دیگه کم کنم...شماها چطور؟؟؟

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2738
من ۳ کیلو کم کردم..البته از دیشب دارم غذای بیرون میخورم امروز یکم چاق شدممم..... در کل باید ۳ کیلو د ...

من نزدیک عید یک ماهو نیم رژیم گرفتم ده کیلوکم کرده بودم الان دیگه تو خونه فقط بخور وبخواب کلا فک کنم همش برگشته پیاده رویم نمیرم واااااای چقد چاق شدم

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
من نزدیک عید یک ماهو نیم رژیم گرفتم ده کیلوکم کرده بودم الان دیگه تو خونه فقط بخور وبخواب کلا فک کنم ...

پیاده روی برو خوب پن تا بتونم میرم، بعضی روزا نمیرم ماسک بزن برو ....منم نزدیک ۷۰ بودم ۶۹ اینا...الان ۵۸ کیلو شدم 

پیاده روی برو خوب پن تا بتونم میرم، بعضی روزا نمیرم ماسک بزن برو ....منم نزدیک ۷۰ بودم ۶۹ اینا...الا ...

هشتادو شش بودم شده بودم هفتادو شش باید بازم برم نمیدیدم انقد چاق شدم الان عکسامو دیدم ازخودم بدم اومد

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
هشتادو شش بودم شده بودم هفتادو شش باید بازم برم نمیدیدم انقد چاق شدم الان عکسامو دیدم ازخودم بدم اوم ...

با اراده شو دوباره...از فردااا شروع کنننن

فقط با پیاده روی وزن کم کردین

آره گل....غذا هم کم میخورمااا..عاشق بیسکوییت و شیرینی و بستنی ام اما مثلا هفته ۲ بار یه کوچولو میخورم..ناهارام رو بدون برنج میخورم ،فقط ۲ بار در هفته برنج میخورم اونم کم...نان هم یه کوچولو صبحانه

2706