2733
2739
عنوان

آبرسان کامان خیلی عالیه ...چرا انقده خوبه😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1578 بازدید | 85 پست
اره خوبه اما من کرم مرطوب کننده ای دوست دارم که یکم چربی هم داشته باشه اینو که میزنم به دستم فقط خیس ...

خیلی خوبه رطوبت میده دیگه چرب باشه که جوش میزنه ..من از چرب متنفرم..ابرسانی کنه خوبه

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
خیلی خوبه رطوبت میده دیگه چرب باشه که جوش میزنه ..من از چرب متنفرم..ابرسانی کنه خوبه

میدونم عزیزم واسه صورت خوبه 

من دستمو زیر اب بگیرم باید حتما کرم بزنم به دستم چون چروک میشه انگار

کرمای دیگع نرم میکنه دستمو این فقط خیس میکنه تازه چروکش بدتر هم میشه

ولی واسه صورت مناسبه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم عزیزم واسه صورت خوبه  من دستمو زیر اب بگیرم باید حتما کرم بزنم به دستم چون چروک میشه ان ...

من به دستم میزنم دستم خیلی نرم و لطیف میشه

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2731
حتما به پوست شما می سازه عزیزم

بله ...😊

2738
پس شک کن کورتن داشته باشه!

آخه خیلی آبرسانی میکنه پوست شاداب میشه تا چند روز آبرسانی میشه 🤔