2726
عنوان

کنسلی عروسی و کرونا

1661 بازدید | 81 پست

ماه دیگه عروسیمون بود که با این شرایط کنسل میشه، از هفته پیش هر روز دارم گریه میکنم بابتش، کل جهیزیه م آماده س، خونه گرفتیم، همه چی رزرو شده و نزدیک دو ماهه من درگیر این کارام و به خاطرش آزمون ارشد هم از دست دادم چون هرچی خونده بودم فراموش کردم

و حالا چند هفته مونده به آزمون همه چی کنسل شد

همش خانواده م میگن چرا ناراحتی و واقعا دوست ندارم با کسی صحبت کنم

از ناراحتی همش سرگیجه دارم و بی حالم

فک کنم هیچ کس اندازه ی من حرص نخورده و ضرر نکرده تو این مورد

به مامانمم گفتم بریم خونه مون گفت اصلا نمیشه

خانواده ی شوهرمم میگن وایمیسم تا کرونا تموم شه، همین یه پسر و داریم باید عروسیش بهمون خوش بگذره

من خودمم برام خیلی مهمه عروسی داشته باشم

یعنی اگه عروسی نگیرم حسرتش به دلم میمونه

ولی قرار بود تعداد مهمونا مون خیلی کم باشه یعنی درجه۱

واقعا نمیفهمم خوش گذشتن اونا مهمه یا زندگی من؟

علت عجله م اینه که دیگه خسته شدم از اینکه دو هفته یه بار برم خونه شون و یکی دو شب بمونم، اصلا دوست ندارم خیلی برم اونجا دیگه

به شوهرم پیام دادم چند هفته دوست ندارم با هم صحبت کنیم دلم میخواد فراموش کنم ازدواج کردم بلکه فراموش کنم عروسی گرفتنو

واجبه؟ چرا اینقد پافشاری میکنی؟🤔🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تا کرونا تموم نشه نمیگیرم ت ام حساس نباش الان وضع همه بده

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

پدرم رو حدود پنجاه روز پیش از دست دادیم من سه ماه بود ایشون رو برای اینکه سن بالایی داشتن و درگیر چند بیماری بودن واحتمال داشت ما ناقل باشیم ندیدم ، تا فوت شدن .....

مراسم خاکسپاری رو با رعایت اصول بهداشتی انجام دادیم و با حداقل نفرات حتی خودم برای اونایی که بودن ژل ضدعفونی میزدم و ماسک هم بردیم که اگر کسی نداشت بهشون بدیم بعد از اون هم نذاشتیم کسی برای تسلیت خونه مون بیاد یا مجلسی داخل خونه برگزار کنیم فقط تلفنی باهمه در تماس بودیم .

چند روز پیش چهلمین روز پدرم بود و ما مراسم نگرفتیم و به من گفتن برای پدرت خیرات ندادین و چشم انتظار مونده در صورتی که هزینه ها رو به خیریه دادیم.

درهرصورت از لحاظ وجدان خیالمون راحت هست که کسی به خاطر چشم و هم چشمی و مجلس و مراسم آنچنانی گرفتن برای پدرم دچار بیماری و مشکل نشده.

ماهم دلمون میخواست برای بزرگ یک فامیل مجلس بگیریم اما فرهنگ و تربیتمون اجازه نداد با خودخواهیم دیگران دچار مشکل بشن اینقدر تنهایی سخته تحمل کردن غم ولی باهاش کنار اومدیم چون تحمل یک داغ دیگه نداشتیم ....

تو رو خدا تو این شرایط هیچ مجلسی نگیرید نه عروسی نه عزا دیگران رو تو رودربایسی نذارید

روزی چند بار تاپیک میزنم تو تاپیکهای کرونایی هم میذارم شاید یک نفر متوجه شد .

هرچی آرزوی خوب مال تو 

من عرکسیم توی اسفند کنسل شد افتاد اهر اسفند باز کنسل شد افتاد فروردین باز کنسل شد دیگ تصمیم گرفتیم بدون جشن عروسی بریم زیر یک سقف البته یه مهمونی فوق کوچیک درحد بیست نفر گرفتیم و اینکه اتلیه و ارایشگاه رفتم 😄

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌺

خوب با خانواده ها صحبت کنید برید سر زندگیتون. کرونا که رفت عروسی بگیرید. کجا گفته عروسی فقط برای شب شروع زندگیه. یه جشنه که همه دور هم خوش بگذرونید حالا هر وقتی که شد.  همه هم شرایطو درک میکنن. مطمین باش اون موقع هم عروسی بهت خوش میگذره. البته به شرطی که بعدا حتما بگیری.

کاری ندارم کجایی چه میکنی.... بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود.

وای بخاطر عروسی چررا زندگی رو بخودتون زهر میکنین. 

بدترین کاری که کردی به نامزدت گفتی از هم دور باشیم،متلا که چی بشه. 

خدایی نکرده این رفتارات منجر به جدایی میشه هااا

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

عروسی نگیرین مگه واجبه ؟؟ کرونا حالا حالا هست حداقلش کم کم گفتن یه سال تا اونموقع میخواین بمونین ؟ الان برین سر زندگیتون عروسیو بعدا بگیرین ...الان از آشناهای ما عروسی گرفتن کلی آدم بعدش مریض شدن و کرونا گرفتن به قیمت فوت و بستری شدن اقوام کشیده شده همه الان اونارو مقصر میدونن درست نیست واقعا این کارا

2706