عنوان

چرا جواب نمیدین ؟؟؟؟ من دارم از نگرانی سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 42 پست
فک‌کنم منم دارم توجه نکردم 😂 همون از عفونته عشقم  ولی انشالله تو مامان شده باشی😍❤️

ممنون عزیزم ان شاالله پناه برخدا🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نریخته. از پیشاب میترسم. منی ریخته نشده.

من ۴ سال طبیعی اقدام کردم😁 حامله نیستی اینقدم بی خود ازمایش و اینا نرو چون استرس داری پریود نمیشی سونو هم معمولی برو واژینال نرو

برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم دعا کنید 
معمولا ۳۱ -۳۲ روزه اقدام نبوده روز ۱۱ سیکل رابطه داشتم

عزیزم معلومه تازه ازدواج کردی اصلا حتی نزدیک تخمک گذاریت هم نبوده درصد بارداریت خیلی ضعیفه

2728
عزیزم معلومه تازه ازدواج کردی اصلا حتی نزدیک تخمک گذاریت هم نبوده درصد بارداریت خیلی ضعیفه

درد سینه ترکیدن حباب و درد زیر دل قبل پری طبیعی!؟

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درد سینه ترکیدن حباب و درد زیر دل قبل پری طبیعی!؟

من ماه اول اقدام تمام علایم بارداری و داشتم پریود شدم ماه دوم هیچ علایمی نداشتم هییییچی در کمال ناباوری باردار بودم 

من ۴ سال طبیعی اقدام کردم😁 حامله نیستی اینقدم بی خود ازمایش و اینا نرو چون استرس داری پریود نم ...

بعد رابطه خونریزی داشتم دکتر برام نوشته واژینالو. خیلی استرسی شدم دیوونه شدم از گریه

عقدم. اما تاحالا سابقه نداشته تاخیرم. واقعا نامزدمم دیوونه شده از دستم اما دست خودم نیست

بعد رابطه خونریزی داشتم دکتر برام نوشته واژینالو. خیلی استرسی شدم دیوونه شدم از گریه

اصلا استرس نداشته باش ایشاله که چیزی نیست احتمالا خشک بودی

اصلا استرس نداشته باش ایشاله که چیزی نیست احتمالا خشک بودی

اره معاینه هم شدم خدایی نکرده زخم یا زگیل و چیزی ندید خداروشکر اما سونو نوشت حالا فردا ایشالا میرم

اره معاینه هم شدم خدایی نکرده زخم یا زگیل و چیزی ندید خداروشکر اما سونو نوشت حالا فردا ایشالا میرم

وا چرا الکی به خودت استرس میدی وقتی برا بار اول نزدیکی داری خونریزی داری تا 10 بار اول هم اگر لکه بینی خونریزی دیدی عادی هست 

بعدم احتمال میدم کیست داشته باشی چون منم کیست دارن همین علایم رو دارم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر