2733
2734

اونایی که میخوان بیان الکی به من بتوپن نیان تو چون من سه روزه حالم بده دیگه بدترش نکنید. 

خانمها شوهرا شما هم اينطورين که هر وقت بیان پشت خطتون ببینن اشغالین بهتون شک کنن تهمت ناروا بزنن؟ 

شوهر من خیلی بیشعوره بعد 5 سال زندگی هر موقع مامانم زنگم بزنه بیاد پشت خطم و سرکار باشه کلی فحشم میده تهمت ناروا میزنه بخدا دیگه خسته شدم مگه هر وقت آدم با کسی حرف بزنه یعنی داره خیانت میکنه؟ 

اش نخورده و دهن سوخته شدم. به مامانم بگم زنگ نزن؟ 

دیشب آخر شب زنگم زده من دیشب سر درد داشتم زود خوابیده بودم چند بار زنگیده بود جدای ندادم نگرانم شده بود خب بهش بگم آخر شب به من نزنگ شوهرم بد دله؟ من چیکار کنم ای بابا

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عزیزم شاید کاری کردی که اینجوری بهت شکاک وقتی میبینی اینجوریه حرف نزن کمتر کن حرف زدن تا انقد اذیتت ...

بخدا هیچی تا حالا ازم ندیده از اولم شکاک و بد دل بود. من به مامانم بگم خفه شه بگم نگرانم نشه زنگم نزنه؟ خب نمیشه مامان من فکر میکنه شوهرم آدمه. 

مجبوری واس زندگیت بسازی مال منم اینجوره وقتی عصبیه منم اسکرین میگیرم میفرستم بامدت تماس حتی ی بار بادوستم حرف میزدم دوباره تهمت زنگ زد ببینم واقعا دوستم ی دختره 😐

همونایی که خنده هاشون گوش فلکو کرمیکنه...همونایی هستن که صدای گریه های آرومشونو حتی بالشتشون نمیشنوه...💓❤💕💖💗💟
خوب کاری نداره به شوهرت بگو یه خط به نام خودت برام بگیر هر وقت هم خواستی پرینتش و بگیر ولی دیگه حق ن ...

بهش گفتم زمان تماس هست ساعت هاش هست اما جه فایده وقتی باور نمیکنه. این چیزی نیست که من بتونم انکار کنم چون پرینت هم میشه از خط گرفت به هر حال هر موقع آدم اشغال باشه نشان از خیانت نیست آدم ممکنه با خانوادش یا دوستاش بحرفه. 

بخدا هیچی تا حالا ازم ندیده از اولم شکاک و بد دل بود. من به مامانم بگم خفه شه بگم نگرانم نشه زنگم نز ...

ببین قضیه رو به مامانت بگو شوهر منم اینجوری شکاک منم خیلی اذیت میشدم سعی کردم کارهایی که اذیتش میکنه رو نکنم تا خوب شه چون شکاکی دست خودش نیس کلافه اش میکنه

بدنسازی .تفریح
ببین قضیه رو به مامانت بگو شوهر منم اینجوری شکاک منم خیلی اذیت میشدم سعی کردم کارهایی که اذیتش میکنه ...

وا زشته چی بگم اه همینطوری کلی حرف از اخلاقا گندش میزنن بگم بی اعتماده بازم ابرو ریزی. مامانم من تو خونه تنها که باشم شوهرم شیفت باشه خب نگران میشه دست خودش نيست. 

2706