2737
2734
عنوان

کسانی خیانت دیدن بیاین

1544 بازدید | 173 پست

من از اول زندگیم موارد زیادی دیدم هربارم هم گوش دخترا پیچوندم هم شوهرمو ولی هربار قسم میخوره که بار اخرشه یا میگه دخترا ولم نمیکنن رفتم پیج مخفی زدم کارم شده فالو کردن اون پیجایی که شوهرم فالوشون میکنه یا فالو کردن دخترایی که باهاشون بوده همیشه این شک تو دلم هست شوهرم به منو بچم خیلی میرسه بد رفتاری نمیکنه اما سر و گوشش میجنبه وفادار نیست بهم حتی باهاشون رابطه هم داشته از طرفی هم به شدت وابستشم نمیتونم ترکش کنم 😔

حالا طلاقیا و سرکوفت یا میاند راهنماییت میکنن

درکت میکنم چون جات بودم

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر کسی یه چیزی براش خییلی مهمه.اگه همه چیش خوبه با توجه به اینکه بچه هم داری میتونی بساز.همه مردا یه جور به مدل خودشون حرص میدن

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

من با اولین خیانت جدا شدم

خیلی هم خوشحال بودم و هستم

هرگززز  ناراحت نشدن که زندگیم از هم میپاشه و چ ا بدبختم و اینا

مردی که هرز بپره درست نمیشه...فقط  زرنگتر میشه

من زندگیمو ساختم و خیلییییی هم خوب ساختم

گور باباش و کیون لقش

2738

اووووف

بدترین حالت ممکن...

ولی به دخترایی که گوششون رو میپیچونی کاری نداشته باش، شاید اونا نمیدونن شوهرت متاهله!!!

من خودم یه مزاحم دارم، قبلا منو میخواست 

الانم متاهله، هی پیامک میداد و زنگ میزد،از همه جا بلاکش کردم، یه روز  زنش زنگ زد گفت ازجون شوهرم چی میخواهی؟؟؟

گفتم شوهرت ازجون من چی میخواد؟؟ ول نمیکنه، از همه جا بلاکش کردم با خط دیگه مزاحم میشه؟؟؟

خلاصه زنه  فهمید کرم از شوهرشه، آخرش معذرت خواهی هم کرد ازم

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
حالا طلاقیا و سرکوفت یا میاند راهنماییت میکنن درکت میکنم چون جات بودم

منم خیانت دیدم 

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2706