2726

این هفته ۶ بارداریمه الان چند روز تو کل روزو شب حالت تهوع دارم اصلا گلاب ب روتون بالا تیاوردما کاملا بی اشتها شدم کم غذا شدم انگار یدچیزی تو گلوم گیر کرده 

اوایل کمر درد داشتم الآنم حالت تهوع ب ۶ خوردم فایده نداشت سر دخترم اصلا اینطوری اذیت نشدم

رفلاکسه

با دکترت مشورت کن شاید قرص ضد رفلاکس بهت بده

بله من دارم معده ام داغونه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اولین روز از آخرین پریودیت کی بود?

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍

قبل از اینکه موعد پریودتون عقب بیوفته حالت خواسی نداشتین؟

اگه اشکالی نداره لیمو ترش تازه بخور با غذا یا زیتون یا دوغ چیزایی ک مجازتو باز کنه

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡

این یه برنامست برای بارداری وبچه داری خیلی خوبه 

همه مامانای بچه های هم سن بچه هاتون عضوشن ومیتونین با ماماناشون صحبت وتبادل نظر درمورد بچه هاتون کنین وسوال بپرسین

من عضوم به نظرم خیلی خوبه 

اگه خاستین از روی رنگ ابی میتونین نصب کنینبزنین روی این رنگ تا نصب شه

با درود 

با اجازه استارتر 

گزارش بزنید 

مممممممون https://www.ninisite.com/discussion/topic/4648064/5-سال-دیگه-آینده-کشور-رو-از-همه-لحاظ-چجوری-میبینید?postId=144440802

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری
2706