2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ازدواج دومم بودم یه پسر 11 ساله ام داشتم روز خواستگاری از شدت استرس موقع احوالپرسی تا مادرشوهرم اومد باهام روبوسی کنه رفتم تو بغلش زدم زیر گریه 😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731
من روز خواستگاری خواهرم کوچولو بودم شوهرخواهرمم فامیلمون بود هیی سعی میکردم به خودم دلداری بدم که با ...

حالا نمیشد خودتونو به یه چیز دیگه تشبیه کنین خواهر من   

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  

ی خواستگار دیگه هم داشتم راضی نبودم ولی بزور امدن خواستگاری😐😐😐😐خیلی قد بلند و هیکلی و چهارشونه ...از آیینه ی تو اتاق دیدمش برگشتم گفتم خدا چقدر زشته ...بعد خواست باهاش حرف بزنم با اشاره ب بابام گفتم نه😉😉😁😂😂😊گورشونو گم کردن ...اخرین بار با شوهرم دست در دست منو دید ...خاک بر سرش هنوز مجرده🤣

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
2738
حالا نمیشد خودتونو به یه چیز دیگه تشبیه کنین خواهر من    

نه باید واقع بین بود🤣

یه جایی همین وراس همیشه ما خدامون ...مث خورشیدی که میکنه ماهو تابون....اگه توفان ترینم بازم قرصه دلم...وقتی خودشه ناخدامون🙂
منو شوهرم هر دو به این ازدواج راضی نبودیم روز خاستگاری ولی همین که اومدن باهم حرف زدیم پسندیدیم 😂😂 ...

چی شد راضی شدید چ باحال

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
چه باحال چیشد خوب شدین😅

همه چیزش واقعا خوب بود حتی با اون ریشم خوشگل بود کوچیک بودیم همدیگه رو دیده بودیم فکرشو نمیکردیم اینجوری شدیم من تصورم قبل اومدنش یه پسر خیلی چاق لجباز بود😂ولی اونجوری نبود خیلی وضعش خوب شده بود

2706