2726

اره چرا نشده بخوره تو سرش

بهونش این بوده خانوادم راضی نیستن   درد بگیره یادم میاد دوس دارم خفش کنم   😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🤬🤬🤬

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا حالا شده خاسگاری بره و پشتشو نگاه نکنه😅

😂 شکر تو همش

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

اولین بار ک اومدن واسه اشنایی داداشش ک ۲۰ سالشه هی نگام میکرد منم چادر سرم بود چایی اوردم پام گیر کرد ب چادرم شانس اوردم نیفتادم 😂😂مقصرم نبودم خب توعمرم چادر ب سر پذیرایی نکرده بودم

داشتم شیرینی تعارف میکردم حواسم نبود یکم ظرف کج شد برادر شوهرم خندید موقع تعارف کردن بهش زدم به پاش گفتم ببخشید حواسم نبود خخخخ

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم

درود با اجازه گزارش بزنید 

ممنون 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4648064/5-سال-دیگه-آینده-کشور-رو-از-همه-لحاظ-چجوری-میبینید?postId=144440802

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری

واسه من خواستگاری نبود شب نامزدیم وسایلو اینارو که آوردن، یه جلد قرانم بود که داخل یه جلد چوبی با در شیشه ای بود، یکی از فامیلای شوهرم آوردش گفت بیا قرآنو بوس کن، منم هول شدم از روی همون جلد بوسش کردم🥴🥴🥴

خیلی ضایع بود😁

یادمه هول کرد منو ندید گل و داد ب خواهرم😂😂🤣یادمه شوهرم تایم گرفته بود ک چند دقیقه میشه صحبتمون تو اتاق ..شده بود ۸ دقییه و ۳۰ ثاتیه😂😂لعتتی ۶ دقیقه شو اون حرفید 

.ای چ زود مبخواد ۵ سال بشه سالگرد خواستگارب ..باورم نمیشه انگار همنین دیروز بود

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘

منو شوهرم هر دو به این ازدواج راضی نبودیم روز خاستگاری ولی همین که اومدن باهم حرف زدیم پسندیدیم 😂😂قبلش اماده نمیشدم میگفتم نمیخوام اونم با کلی ریش و پشم اونده بود به زور😂

منو شوهرم هر دو به این ازدواج راضی نبودیم روز خاستگاری ولی همین که اومدن باهم حرف زدیم پسندیدیم 😂😂 ...

وای مردم از خنده🤣🤣🤣🤣

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘

من روز خواستگاری خواهرم کوچولو بودم شوهرخواهرمم فامیلمون بود هیی سعی میکردم به خودم دلداری بدم که بابا واس مهمونی اومدن چیزی نیس تا اینکه دامادم سبد گلو داد دست من عین خر زدم زیرگریه😂خیلی به خواهرم وابسته بودم🤕

یه جایی همین وراس همیشه ما خدامون ...مث خورشیدی که میکنه ماهو تابون....اگه توفان ترینم بازم قرصه دلم...وقتی خودشه ناخدامون🙂
2706