2737
2734

طی بررسی های جدید ماسک N95 فقط برای فرد مبتلا مفیده و فقط خودش رو مصون میکنه نه اطرافیان رو چون ف.یلتر های این ماسک جریان اکسیژن ورودی رو ف.یلتر میکنه اما بازدم رو خیر و موحب تکثیر ویروس میشه ..

ماسک جراحی خوب دم خوبی داره و بازدمی سخت که از تکثیر ویروس جلوگیری میکنه...

اگه مفید بود یه صوات برای سلامتی همه گی بفرستید...

شاید به خاطر این اینجوری میگن چون خیلی‌ها فکر می‌کنند فقط ماسک N95 خوبه و چون گرون هست نمیزنن حریرچی هم دیده اینطوری هست میگه همون ماسک معمولی بزنید تا همه ماسک بزنن و بهونه ای نداشته باشن🙄

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شاید به خاطر این اینجوری میگن چون خیلی‌ها فکر می‌کنند فقط ماسک N95 خوبه و چون گرون هست نمیزنن حریرچی ...

این حرف شما هیچ پشتوانه علمی نداره گلم این حرفیه که همه میزنن

شما اگه تحقیق کنی همه این شایعات رو پس میزنی

لطفا تحقیق

این حرف شما هیچ پشتوانه علمی نداره گلم این حرفیه که همه میزنن شما اگه تحقیق کنی همه این شایعات ر ...

پشتوانش همینه که روزای اول که ماسک کم بود میکفتن ماسک واجب نیست زدنش الان میگن ضروریه هر وقت سیاستشون بکشه چیزی رو نیاز بدونن ضروری اعلام میکنن

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
این حرف شما هیچ پشتوانه علمی نداره گلم این حرفیه که همه میزنن شما اگه تحقیق کنی همه این شایعات ر ...

اوهوم☹️

من خودم همیشه ان 95 میزنم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738