2733
2734
عنوان

تفاوت آدم دانشگاه رفته با آدم توی خونه که فقط توی جامعه عادی گشته

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 44 پست
شما رو نوشتارتم دقت کن 

اره واقعا 😄اصلاح کردم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كتاباي درسي و دانشگاه ازمو خنگ ميكنن 

مطالعه تو همه زمينه ها باعث پيشرفت كسي ك درس ميخونه ربطي ب مطالعه اش نداره ك اونو جزو مطالعه حساب كنه

درصمن چون ميرن دانشگاه بالاجبار اجتماعي ميشن 

ولي خب صددرصد خيالت راحت ربطي ب درس دانشگاه نداره

من اینو همیشه به دخترای اطرافم که دانشگاه نرفتن هنوز میگم

میگم تا دانشگاه نرفتین ازدواج نکنید

زندگی و طرز تفکرت اینقدرررر متفاوت میشه که خدد میدونه

دانشگاه پر از تجربه ست..پر از آدمای متفاوت با فکرای متفاوت و تو اگر زرنگ باشی میتونی بهترین فکرا رو نشون کنی و تو زندگی خودت بکار ببری

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
2738

ببین هنسر من فوق لیسانس داره اما از نظر من سواد اجتماعی نداره... ن دو خط کتاب میخونه ن حتی حاظره حرف طرف مقابلو بفهمه...درسته دانشگاه خیلی تاثیر خوبی میذاره اما عزیزم شعور و سواد اجتماعی ربطی ب دانشگاه نداره

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

خب تا خودش علاقه نداشته باشه نمیتونی مجبورش کنی چون مطالعه دلی هست. یعنی آدم دوست داره کتاب بخونه با کتاب زندگی میکنه

«از بَهر دفع غم به کسی گر بَری پناه، هم غم به جای مانَد و هم آبرو رَود»

بنظرم مدرک تحصیلی روی شعور آدم تاثیر نداره اینکه بگم اونی ک لیسانس داره از اونی ک دیپلم داره باشعورتره ! ولی قطعا کسی ک مطالعه داره با کسی که نداره ذهن و دنیاشون متفاوته

ببین حقیقتش ادم اهل کتاب و مطالعه دیدش بازتره. اما این به این معنی نیست که هرکی دانشگاه رفته ادم امروزی و باسوادیه چون متاسفانه سرانه مطالعه تو کشورمون خیلی پایینه حتی دانشجوها هم اهلش نیستن چه برسه سایرین

درود 

درسته تحصیلات به تنهایی متضمن جامع شخصیت نیست، اما مرحله مهمی در رشد و تکامل انسان هست 

هر خانم و آقای فرهیخته در درجه اول هدفمند فکر و عمل میکنه، انسان هدفمند آگاه تر رفتار میکنه، انسان آگاه همیشه رشد و یادگیری رو در زندگی اعمال میکنه، انسانی که رشد میکنه موفق، قوی، بالنده و شکست ناپذیره ...

اینگونه بودن یعنی اوج احترام انسان به ارزشمندی خود 💎

موارد مختلفی در کنار هم سبک زندگی فرد رو تشکیل میدن، طبیعتا هرچه بهتر بیندیشیم و خوب تر عمل کنیم، عالی تر نتیجه میگیریم 

اهمیت ««مطالعه»» و با سواد بودن به مراتب بیشتره 

تحصیلات و سواد هم دو مقوله جدا از هم هستن

و چقدر خوبه که همگی انسانهای با سواد و آگاهی باشیم در مدارج عالی 🍃

البته که هر انسانی در هرجایگاهی محترم هست

مانا باشید 🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
كتاباي درسي و دانشگاه ازمو خنگ ميكنن  مطالعه تو همه زمينه ها باعث پيشرفت كسي ك درس ميخونه ربطي ...

نظریه تون مرزهای علوم تحصیلی رو جابجا کرد! کتابای درسی ادمو خنگ میکنه!!!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706