2733
2734

من همش استرس دارم نکنه بر بیرون اخه مامانم قدیمی دیگه یوقت میزار برن بیرون.یه داداش شیطون 11 ساله ام دارم ک فوق العاده لوس و بی ادبه واقعا.من خودم نمیتونم تحملش کنم.خیلی وقتاپیش اومد ک پسرمو اذیت کرده ولی بچم تا میر اونجا اصرار میکنه بمونه شبو بعدشم دو پا میپر بالا دستاشو مشت میکنه ک اخجون موفق شدم خیلی اونجارو دوست دار بنظرتون چکارکنم تو خونه ام همش گریه میکنه میگه بریم خونه مامانی منم خجالت میکشم نمیشه ک هر دو روز اونجا خودمم بمونم مجبورم بزارم تنها بمونه😞😣😣

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم

این یه برنامست برای بارداری وبچه داری خیلی خوبه 

همه مامانای بچه های هم سن بچه هاتون عضوشن ومیتونین با ماماناشون صحبت وتبادل نظر درمورد بچه هاتون کنین وسوال بپرسین

من عضوم به نظرم خیلی خوبه 

اگه خاستین از روی رنگ ابی میتونین نصب کنینبزنین روی این رنگ تا نصب شه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسر من ۱۲سالشه خیلی عصبیه خیلی دوست داره خونه مامانم بمونه وقتی میره شب تا صبح استرس دارم نکنه از پن ...

ماشالا 12 سال بزرگه پسر من کوچیکه اخه

2728

اگه خوش بهش نگذره که دوست نداره بمونه 

دختر منم ۸ سالشه فقط اسم مامانم رو زبونشه میگه کلا اونجا بریم زندگی کنیم 

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘

من مشگلی ندارم  اگه بچم  خونه مامانم بمونه  تو این سن. 

اما  بخاطره شرایط  خونه مادرت و وجوده برادت  که سن  حساس و شیطون هم هست  به هیچ وجهه نمیزاشتم  و می اوردن خونه ، به گریهاش اهمیت نده ، حتی با دعوا  خودت یا همسرت  نزار بمونه  .چند بار نزاری  و بیاریش خونه  میفهمه گریه و زاری و... فایده نداره

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

دخترای من ۴نیم سالشون دوقلو هستن خیلی ب مادرشوهرم وابستن 

وقتی میرن پیششون دیگه نمیان یا بزور و گریه میارمشون خونه 

میترسم عادت بشه براشون الان خیلی بهشون وابستن

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
2738

اصلا نذار تنها اونجا بمونه داداشتم تو بد سني هست شب اصلا نذار پيش هم باشن من ديدم كه دارم بهت ميگم اگه بچتو دوست داري تنهاش نذار، 

گر نگه دار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد❤️
من مشگلی ندارم  اگه بچم  خونه مامانم بمونه  تو این سن.   اما  بخاطره ...

خواهرم و مامانم خیلی دوسش دارن میدونم حواسشون هیت بخاطر اون یکم وا دادم

اصلا نذار تنها اونجا بمونه داداشتم تو بد سني هست شب اصلا نذار پيش هم باشن من ديدم كه دارم بهت ميگم ا ...

چطور مگه تنها نیستن ک همیشه مامانم و ابجیم خونه ان

واسه اینه که تو خونتون هم بازی نداره. واسش یه نی نی بیار که از تنهایی در بیاد

چرا بابا دار یه پسر یسالم دارم خیلی ام باهام خوبن خیییییلی

اصلا نذار تنها اونجا بمونه داداشتم تو بد سني هست شب اصلا نذار پيش هم باشن من ديدم كه دارم بهت ميگم ا ...

پروفت چه عششششقه😄😄

چطور مگه تنها نیستن ک همیشه مامانم و ابجیم خونه ان

پسر بچه ها تو اون سن خيلي كنجكاون ممكنه هركاري بكنن، پسر بچه هاي ١٠،١٢ ساله تو دست شويي مدرسه ببين فقط چيكار ميكنن من از نزديك ديدم كه ميگم حواست باشه

گر نگه دار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد❤️
2706