2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنونم عزیزم .خاله عزیزم خدا می‌دونه از دیروز چی کشیده 

من که غریبم دلم شکست اشکم دراومد عکسش رو دیدم... چه برسه به خانوادش... هیچ وقت فراموش نمیشه... خاله ی منم تو جوونی فوت کرده مامانم میگه همیشه یه جای کهر میلنگه تو خوشیامون😔 بعد تو این کروناهم نمیشه درست حسابی مجلس گرفت  یکم دلشون اروم بشه 😭😭😭

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
من که غریبم دلم شکست اشکم دراومد عکسش رو دیدم... چه برسه به خانوادش... هیچ وقت فراموش نمیشه... خاله ...

از دیروز ک شنیدم نمیتونم باور کنم ...مخصوصا ک بی گناه سر درگیری ی عده آدم بی فرهنگ پرپر شد 😔

خدا بيامرزه و روحش شاد باشه بنده خدا رفته سوپري خريد و سر سهل انگاري كساي ديگه فوت كرده 

خدا ب خانواده اش صبر بده خيلي سخته براشون 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
از دیروز ک شنیدم نمیتونم باور کنم ...مخصوصا ک بی گناه سر درگیری ی عده آدم بی فرهنگ پرپر شد 😔

باورش سخته خیییلی سخته... ولی خاک سرده... که اگه اینجوری نبود دور از جون همه با فوت یکی از نزدیکامون دق میکردیم... خدا بهتون صبر بده... خواهرم داشت؟؟

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
خدا بيامرزه و روحش شاد باشه بنده خدا رفته سوپري خريد و سر سهل انگاري كساي ديگه فوت كرده  خدا ب ...

ممنونم عزیزم .حتی ب فروشنده سوپری کمک کرده وسایلشو جمع کرده همه از ترس قایم شده بودن کرکره مغازه رو کمکش کشیده پایین فروشنده گفته بمونه .ماشینش روشن بوده گفته میترسم ماشینو بدزدن رفتنش همانا ....‌

2706