2737
2734
اینقد داغونه خبرش بهم میرسه این آدمی که اون همه صبور و مهربون بود پاچه همشونو میگیره و یکسره با همشو ...

خوب پس اونم دوست داره...خوب حالا که سفت گرفتی ...بهش برسون من زندگیما دوس دارم ولی خونه رو میخوام

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حیف دادم به خودش گذاشت دهنش خودش خورد خاک برسرم کاش نمیدادم 

اه....چقد ساده ای.... اون مصرف کرده عادت داره ولی برای یکی که مصرف نداشته سنکوب میکنه طرف.... نمیخوام بی اعتمادت کنم شایدم راست گفته ولی خوب مگه بچه بودی که بزاره لای میوه وبده حتما تقشه داشته

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2731
خوب پس اونم دوست داره...خوب حالا که سفت گرفتی ...بهش برسون من زندگیما دوس دارم ولی خونه رو میخوام

چجوری برسونم هیچ راه ارتباطی نداریم . فقط به فامیلای فوصول که میرسونن بهشون گفتم یا خونه رو پس بدن یا طلاق . احتمالا یکم طول بکشه 

ــ نه بچه ندارم افتضاح هس رابطمون ازش متنفرم خیلی کتکم زد و با رفتارهاش عذابم داد اینبار میخام جدی ...

خوب پس یجور میخواسته از دستت راحت بشه کاش به خانوادت میگفتی

خونه ارث رو بابام خریده بود پول برادر خواهراش داده بود فقط قولنامه نوشنه بودن  بعد اومدن گفتن ...

الهی بمیرم . دقیقا مثل ما بوده😥😥 ولی من فقط این یبارو کلاه گذاشتن سر شوهرم اونم چون از قبل من به اسم باباش بوده  بقیه چیزارو نمیزارم بنامش باشه و کسی کلاه سرمون بزاره

2738
مال شوهرمه ولی بنام پدرشه😑

خوب مدرکم نداری ...همین راها که گرفتی پس خوبه ... چند سالشه شوهرت

چجوری برسونم هیچ راه ارتباطی نداریم . فقط به فامیلای فوصول که میرسونن بهشون گفتم یا خونه رو پس بدن ی ...

پس همون فضولا میرسونن... شوهرت پیامی زنگی چیزی نمیزنه....

الان چی کنم من خاک برسر اگه راه کاری داری بگو

مگه مجبوری باهاش بسازی وقتی کتک میخوری ومعتاده.... حداقل جدا شو بقیه عمرتا تحملش نکن...با خانوادت درمیون بزار...چند سال با هم بودید؟

هیچی از دستش نخور مواطب غذا و مایعات باش واقعا  میریزه توش نکشتت یا معتادت نکنه

دقیقا میخواسته همین کارا بکنه.... باید حواسشا جمع کنه

الان چی کنم من خاک برسر اگه راه کاری داری بگو

ترس داره این بشر 

مگه دیکلوفناک رو همینجوری بدن کسی بخوره مشکلی داره که جاساز میکنه

ببین چقدر این کار کرده تو نفهمیدی

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔
2706