2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فلوراید سمه حتی تو خمیردندون بزرگسال دوز بالاش میتونه مشکل ساز باشه. 

مال بچه هم خمیردندون اش حتما باید مخصوص کودک باشه و قد یک نخود به دندونش زده باشه و کاملا مواظب بود که نبلعه. 

بعد شما همینجوری میخوای بزنی به دندون بچه؟ 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
2728

خیلی بچه ها و بزرگترا اصلا خمیردندون بدون فلوراید میزنن 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
2738

فلوراید زدن اصول داره اکه اصولش رعایت نشه بدتر پوسیدگی میاره

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
بهداشت میده بعد سه سالگی🤷‍♀️

🤦‍♀️ یه خانومی تو المان هست میگه فلوراید کلا مشکل سازه چیز خوبی نیستش که اول تو خارج تولید شده و بعد الان تو کل دنیا تو خیلی مواد پخش شده. 

میگن به مرور زمان ممکنه اثر بد رو دندون داشته باشه یا حتی رو غده ی پینه ال اثر منفی بذاره اما متاسفانه به دندون پزشکا یا این چیزا رو نمیگن یا اینکه اگه خودشون بدونن به نفع شون نیست که بگن چون کلا تو کار دندون سازی اینچیزا خیلی استفاده میشه. 

خود دولت های خارجی انگار چندین دهه پیش این رو وارد اب مردمش میکرده و به چند کشور دیگه هم رسیده بوده اما الان میگن خیلی ماده ی مفیدیه که همش دروغه 

حالا بازم نمیدونم تصمیم ها به خودتون ربط داره ولی من که دیگه استفاده از فلورید رو گذاشتم کنار.