2733
2734
عنوان

گیاهخواری🥬🥒🌶🥑🍐🥝

300 بازدید | 50 پست

سلام هم سایتی های عزیز🙃

خانوما گیاهخوار داریم؟؟؟

نوع رژیمتون چیه؟؟؟

من فقط گیاهخوارم و هنوزم دارم محصولات لبنی استفاده میکنم که اونم به زودی دیگه استفاده نمیکنم💪

غذاهای گیاهی خیلی زیادن،اما متاسفانه بیشتر مردم فکر میکنن غذا بدون گوشت نمیشه،در حالی که دایره ی غذای گیاهی خیلی گسترده و متنوعه😋

دلیل اصلی گیاهخواریمم این بود که تمام موجودات حق زندگی دارن و ما انسانها حق نداریم بخاطر غذای خودمون حق زندگی رواز به موجود دیگه بگیریم. 

با تحقیق فراوانی که داشتم متوجه شدم بدن انسان اصلا به گوشت نیاز نداره و با سبزیجات سالم تره.

اگه سوالی داشتین ،خوشحال میشم جواب بدم❤️

کارما  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این مبحث انقدر طولانیه ک از بحث ما خارجه فقط بدون پروتئینی و امینو اسیدی ک ما از گوشت میگیریم با هیچ گیاهی جایگزین نمیشه همه چی به اندازش خوبه 

گیاهان هم حیات دارن پس ما نمیتونیم گیاهان رو هم واسه غذای خودمون از بین ببریم

2738
هر کس یه عقیده ایی داره،بهتره کمی مطالعه داشته باشیم❤️

مطالعه هم زیاد داریم اتفاقا شما شاید کتاب گلچین کردینو ازنظر میلیون ها مخصص تغذیه نظر ده نفروخوندین و قبول کردین

نظر و سبک زندگی شما محترمه 

دیگه دیگران رو بدون مطالعه و خودتون رو عالم معرفی نکنید 

گیاهخواری هم عرف جامعه ی ما نیست انتظار این واکنش هارو باید داشته باشین 

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
هر کس یه عقیده ایی داره،بهتره کمی مطالعه داشته باشیم❤️

از جامعه ی ما نمیتونی توقع احترام داشته باشی من اینجور بحثارو زیاد دیدم به نظرم اگر میخوای اعصابتو بهم نریزن تاپیکتو ببند و سبک زندگی خودتو ادامه بده 😁💛

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
الان گوشت خواران متعصب میان مورد لطف قرارت میدن 😁😅😅

خب هر کس مختاره هر مدل دلش میخواد زندگی کنه،شنیدن عقاید متفاوت یه دید جدید به آدم میده.

گوشت خواران عزیز دارن همون راهی رو ادامه میدن که گذشتگانشون رفتن،حتی بعضیاشون حاضر نیستن یه تحقیق کوچیک بکنن و زود گارد میگیرن.کسی زورشون نمیکنه چیزی رو به زور بخورن منتها رفتار بعضیاشون خیلی زشته😐

کارما  

اصلا دوس ندارم توهین کنم ولی یه چیزی ک دیدم چرا ۹۰ درصد کسانی ک رژیم گیاه خواری دارن فک میکنن خیلی روشنفکرن و کسایی ک گوشت خوار یا همه چیز خوار هستن رو سطح پایین میبینن؟!

خب هر کس مختاره هر مدل دلش میخواد زندگی کنه،شنیدن عقاید متفاوت یه دید جدید به آدم میده. گوشت خ ...

نه عزیزم تو ایران همه میتونن درمورد سبک زندگیت نظر بدن و تصمیم بگیرن جز خودت 🤔😅

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2706