2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم به نظر من شیر خشک گاهی لازمه واسه وقتی نیستی یا میری بازار و یا گردش دم دقیقه که نمیشه آدم بچه رو به سینش آویزون کنه من از دو ماهگی هر وقت میرفتم بیرون بهش میدادم الانم که سر کارمخ دارو شکر دیگه مشکلی ندارم مامانم صبح ها بهش میده وقتی میرم خونه فورا بهش شیر خودمو میدم اونم با اشتهای زیاد میخوره از 9 ماهگی بهش پیدیا شور دادم احساس میکنم وزنش بهتر شده ولی پیدیا شور رو زیر یکسال نمیشه داد مگر به تجویز پزشک
خانمی اگه بعنوان وقتی که بعضی وقتا نیستی می خوای به شیشه عادتش بدی خوبه ولی بعنوان یه وعده اونم هرروز بنظر من اینکارو نکنی بهتره
چون هم ماشاله وزن نینیت خوبه هم اینکه هرچی نی نی کمتر مک بزنه شیرت هم کمتر میشه عزیزم

💥فروشگاه محصولات غذایی کودک💥

سلام خدمت سروران محترم

انواع محصولات غذایی کودک با برندهای معتبر خارجی و جدیدترین تاریخ تولید را از ما بخواهید

شیرخشک: smaایرلند،سیمیلاک ایرلند، نان سوییسی و غیره

سرلاک های برند نستله اسپانیا و انواع مکمل ها غذایی کودک و غیره

لازم به ذکر است تمامی محصولات ما اورجینال بوده و از طریق واردات مستقیم بدون واسطه از کمپانی های Weyth,nestle می باشد به همین دلیل دارای جدیدترین تاریخ های تولید بوده و محل نگهداری محصولات در انبار با شرایط دمایی و رطوبتی کنترل شده می باشد.

شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید از مکان ها و افراد غیر را ندارد و تنها نمایندگی فروش در داخل کشور از طریق تلفن همراه زیر می باشد

ارسال به تمام نقاط کشور

تلفن جهت سفارش و مشاوره

میربیگی ۰۹۱۸۵۸۱۱۵۳۱

http://www.smamilk.lxb.ir/

Instagram: sma_milk0

Telegram chanal: @sma_milk

سلام عزیزم اس ام ای عالیه فقط من شیر خشک اس ام ای خارجی میدم ایرانیشو دادم یه بار خیلی بد بود اصلا به بچه نساخت . و اینکه دقت کن از کجا میخری چون این شیرهای خارجی کمیابه کلاه بردار هم زیاد داره تو فروشنده هاش . من خودم یکی دو بار از اینستا خرید کردم سفارشمو نفرستادن یه بارم انقضاش گذشته بود . 

اما از یه فروشگاه اینترنتی هست به اسم مادرآن کلا تخصصی شیر خشک های خارجی داره من از اینا خرید میکنم الان چند ماهه راضی هستم بازم با بقیه مشورت کن. من لینک صفحه سایتشونو که خرید میکنم اینجا میذارم شاید بدرتون بخوره . https://madaraan.ir/خرید-شیرخشک-اس-ام-ای-sma/

2706