2733
2734

من فقط یکبار اقدام داشتم اونم ۲روز قبل از تخمکگذاریم! ۴روز قبل از موعدم بی بی چکم بعداز یک ساعت هاله ای انداخت که پخش شده بود.عکسِ بی بی چکهامم الان میذارم. ۳روز بعداز تاخیر بی بی چکم مثبت شد.۵روز بعداز تاخیر هم مثبت شد که هردو از مارکِ مدیکور بود.باز مطمئن نبودم روزِ هشتمِ تاخیر با مارک ویور هم مثبت شد و بالاخره امروز که ۹روز از تاخیرم میگذره آزمایشمم مثبت شد. بنظرتون آیا تیترم خوبه  خیلی از بارداریِ پوچ میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم مبارکهههه😍😍

بگذارترکت کنند… بگذار بخواهی ونشود… بگذار دیگر فرقی بین شب و روزت نباشد… بگذار جای زخمش باقی بماند…بگذار تنها بمانی وبا سکوتی تلخ غروبهایت را بگذرانی… بگذار دنیا هرچه میخواهد سرت بیاورد.. اما تو تحمل کن تو”خدایت” را داری… خدایی که چوبش صدا ندارد…
2728

بالا اولی، بی بی چکی بود که ۴روز قبل از موعد زدم و بعداز یک ساعت هاله ی پخش شده انداخت! بالایی سمتِ چپ، ۳روز بعداز تاخیر بود! زیریش هم ۵روز بعداز تاخیر! و پایین سمتِ راست در هشتمین روزِ تاخیر با مارکِ ویور بود، قبلیها مدیکور بودن! و بالاخره در نهمین روزِ تاخیر آزمایش دادم و مثبت شد! پس بچه ها اگه مشکلی در بارداری نباشه بی بی چکها مثبت یا منفیِ کاذب نشون نمیدن بنظرم!

نه عزیزم نگران نباش.

مبارک باشه

واسه منم دعا کندو ماه دیگه میکرو دارم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738