2726
عنوان

وااااااااای خداااااااااا موووووووششششش😬😬😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 68 پست
فقط هم تله رو از کناره دیواربزار این وسط خونه نزاری یا وسط آشپزخونه چون مسیر حرکت موش فقط کناره دیوا ...

همین الان میرم انجام بدم 

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰

🚶وای من بچه بودم از رو پام رد شد

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چسب موش استفاده نکن  چون موش وقتی میفته روش ، زجر کش میشه و واقعا گناه داره اگه تونستی تله قد ...

باشه اگه پیدا کنم حتمت

2728
اره این چوب یا خوب تله کتابی چسبی ها واقعا بدرد نخوره ما دوتا خریدیم فقط پول حیف کردیم منم دوروز پیش ...

خدا رو شکر موفق شدید به گرفتنش 

واقعا سخته توی خونه موش باشه

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
وای اره منم دقیقا تا چند روز از پاهام بدم میومد

مگ از رو پات رد شد

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
بله ما ی مدت تو ی شهر کوچک بودیم بعد من می دیدم هر از گاهی این همسایه ها دارن ی چیزی می ریزن دور خون ...

خیلی ممنون عزیز دلم

چسب موش استفاده نکن  چون موش وقتی میفته روش ، زجر کش میشه و واقعا گناه داره اگه تونستی تله قد ...

درسته ولی ما یه بار تو حیاطمون بود هرکاری کردیم تو تله نیفتاد میومد ازتله چیزی که گذاشته بودیم و می‌خورد میرفت آخرشم رفت صندوق عقب ماشین دیگه مجبوری چسب موش گذاشتیم. ولی قبول دارم اذیت میشه. البته شنیدم یکی گفت تونسته از چسب جداش کنه انداختش جلو گربه میگفت چسبا درحدی محکمه که خودش نتونه جداشه ولی اونا تونستن جداش کنن ولی خودم تجربه ندارم

درسته ولی ما یه بار تو حیاطمون بود هرکاری کردیم تو تله نیفتاد میومد ازتله چیزی که گذاشته بودیم و می‌ ...

بعدش انداخت جلوی گربه؟

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2706