2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از تو آپ بخر

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728

واقعا خیلی گرون کرده بودن خدا نشناسا تو این کرونا که هیچ سرگرمی نیس بمونیم خونه ی اینترنت و ی موبایله اونم با این قیماتاشون ازمون گرفتن

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین
2738
اره برداشتن از دیشب هیچ بسته ی بدرد بخوری ندارن

از دیشب نیست

چند روزه اینکارو کردن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

مای ایرانسل و همراه اول نصب کن اپشو اونجا به راحتی میتونی بگیری همه مدلم هست

هرچه بیشتر به آدمها نگاه میکنم و آنهارا میشناسم بیشتر در می یابم که چرا خداوند به نوح گفت اول حیوانات را نجات بده.والا😶
ن  هرماه فرق میکنه😛 الان مال من زده بود یکماهه25 گیگ 40هزار تومن😁

ایرانسل نامرد ۱۰گیگ یه ماهه میده ۳۰تومن😐

میشه یه صلوات برای شادی روح پدرم بفرستید؟💔😞خدا دلتونو شاد کنه ✨
2706