2703
2553
عنوان

اونایی که خونه و ماشین دارندواونایی که ندارندهمه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3925 بازدید | 82 پست
عزیزم ۵۰ میلیون داده دستش درد نکنه.۵۰ تومن هم خیلی زیاده میدونی باید چقد کار میکردید تا ۵۰ تومن جمع ...

عزیزم من هنوزم ازش تشکر میکنم ولی اینکه میره ب همه میگه کل پول خونه و ماشین رو من دادم فک نکنم کار درستی باشه

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم من هنوزم ازش تشکر میکنم ولی اینکه میره ب همه میگه کل پول خونه و ماشین رو من دادم فک نکنم کار د ...

بله در ادامه پیامم میخواستم اینو بنویسم ک این کارش درست نیست.ولی خدارو شکر کن ک کمکتون کرده.خودت وقتی کسی گفت بگو ن اینقد کمک کرده ک ممنونم هستم.

خدا ❤ من است.
2714
من پدر شوهرم هرکس رو دید گفت ماشین رو من برای پسرم خریدم  بعد خودش میگه اگه میگفتم خودش خریده ...

والا ما همه چیزمون از پدر شوهرمه حتی کار همسرم 

وضع مالیش خوبه 

اما اما همسر من خیلی براش کار میکنه خیلی از ۱۶سالگی  براش کار کرده  

اگه این کارا رو برا یکی دیگه انجام میداد باز وضع مالیش خوب بود 

پدر شوهرم درسته داده اما خب زحمت خود همسرمم هست 

بله در ادامه پیامم میخواستم اینو بنویسم ک این کارش درست نیست.ولی خدارو شکر کن ک کمکتون کرده.خودت وقت ...

اصلا روم نمیشه بگم ب کسی حس میکنم اینجوری تابلو میشه بخاطر هنین بیشتر سکوت میکنم 

تازه خودشم میلد برام تعریف میکنه

ماهم با شما ازدواج کردیم اسی

روزای اول همسرم هیچی نداشت،اصلا هم از من نمیخواست که به پدرم بگم که کمکمون کنه،ولی ماشالله فکر اقتصادی داره،در حال حاضر سرمایه ی خوبی داره
چون خیلیم ریسک پذیره
خلاصه که به نظرم تو زندگی یه نفر باید فکر اقتصادی داشته باشه😊

کاش من بودم😂

آخه من حافظم خوبه فکر کردم خودت بودی که تو یه تاپیکی میگفت شوهرم همه چی رو به نامم کرده میگه اگه‌یه روز نبودم واسه تو و پسرام باشه خونوادم ازتون نگیرن.

حالا بیخیال شاید من اشتباه میکنم

والا ما همه چیزمون از پدر شوهرمه حتی کار همسرم  وضع مالیش خوبه  اما اما همسر من خیلی برا ...

بله درسته 

من شوهرم شغلش ازاده خودش زحمت کشید برای تک تک وسایلایی ک گرفت عرق ریخت و سختی کشید 

ولی وقتی میبینم یکی دیگه میاد ب اسم خودش تموم میکنه یکم اعصابم خورد میشه

2706