2703
2553
عنوان

خبررسانی درخصوص اجرا نمایش ها و تئاتر های ویژه کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 104929 بازدید | 1186 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مرسی ساره جان لطف کردی
از اطلاع رسانیت ممنونم
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
2714
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=73064&PostID=6775304#6775304 اینجا هم مخصوص اهوازیاست از تئاتر گرفته تا هرچی توش پیدا میشه
مزون مانتو با قیمت های باور نکردنی آدرس : اهواز اتوبان پل پنجم خیابان نظری پور ( نظامی ) کوچه افشین پلاک 63 منزل گندمی 09306168406 09169008406
من امروز دخترمو بردم تئاتر "خاله مرجان و خروس" تو مرکز تئاتر کانون تو پارک لاله.هر روز غیر از شنبه ها ساعت پنج و نیم اجرا دارند. تا وسط دی ادامه داره. خیلی قشنگ بود. به نظر من از دستش ندید.
دست درد نکنه نازگل جان
میشه لطفا بگی برای چه سنی مناسب بود تئاتر خاله مرجان و خروس
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
ممنونم نازگل جونم
2706