2726
عنوان

بچه ها بیان اعصابمبهم ریختس همش

127 بازدید | 4 پست

مادرشوهرم از همون اول باهام رفتارش بد بود همش طعنه و کنایه همش سعی داشت شوهرمو به جون من بندازه .الان من با رفتاراش دیگه واکنشی نشون نمیدم خودشو جمع و جور کرده .ولی ازش نفرت دارم اونقدر اذیتم کرده .هر موقع یادم میوفته اعصابم بهم میریزه .درسته هرچند ماه یه بار میبنمش شوهرمم روش خیلیییی حساسه .منم دست خودم نیس وقتی میبینمش شوهرم متوجه میشه ازش خوشم نمیاد چکار کنم بنظرتون اعصاب و روانم و بهم ریخته

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

منم مشکل شما رو دارم 

مادرشوهرمو خواهر شوهرام تا جایی که در توان داشتن اذیتم کردن تهمت زدن مسخرم کردن پشت سرم مدام بدگویی کردن و سعی کردن از چشم شوهرم بندازن

منم شوهرم فوق العاده بچه ننس اصلا دوس ندارم با خانوادش رفت و امد کنم اعصابم خورد میشه

منم مشکل شما رو دارم  مادرشوهرمو خواهر شوهرام تا جایی که در توان داشتن اذیتم کردن تهمت زدن مسخ ...

شوهر منم هر چی مامان جونش بگه همونه.درسته خواهر شوهر ندارم ولی مادرشوهرم خودش سراپا ده تا خواهر شوهره

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهر منم هر چی مامان جونش بگه همونه.درسته خواهر شوهر ندارم ولی مادرشوهرم خودش سراپا ده تا خواهر شوهر ...

بهتر که خواهر شوهر نداری وگرنه هرچیزی که خودش یاد نداشت دختراش یادش میدادن  منکه ناراحتی اعصاب گرفتم از دستشون واگزار کردم بخدا متنفرم ازشون