2737
2734
عنوان

هدف یارو چیه

393 بازدید | 60 پست

هدف این پسره چیه به نظرتون

اوایل حس کرده بود دوستش دارم کلی تلاش کرد تا مطمعن بشه ...وقتی هم مطمعن شد کلی بهم میخندید و دستم میندازه ...از یه طرف ذهنمو درگیر میکنه از یه طرفم دست میندازه..خیلی هم تلاش میکنه ذهنمو درگیر کنه

دختر مغرور عاشق😉💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میخواست مطمئن بشه عاشقی این واسه پسرا قدرته یکیو عاشق کنن یا درحد دوست داشتن یادر حد وابستگی هم خوششون میاد ولی اعتماد نکن یه مدت دیگه بت میگه مابه درد هم نمیخوریم

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
میخواست مطمئن بشه عاشقی این واسه پسرا قدرته یکیو عاشق کنن یا درحد دوست داشتن یادر حد وابستگی هم خوشش ...

اره ازدواج کرد ...ولی باز ادامه میده ..دست میندازه ...قصد سواستفاده داره؟

دختر مغرور عاشق😉💝
2738
از اذیت کردنم لذت میبره ...قصدی ندازه مثلا سواستفاده جنسی؟

چرا پسرا تا مجردن هی بایکی دوست میشن واسه احساسات سرگرمی....

خود درگیره منم تجربشو داشتم آدمو معلق نگه میدارن هدفشونم معلوم نیس.من ردش کردم رفت

ازدواج کرد ...خیلی اذیت شدم تا فراموسش کردم ...میخواد سواستفاده کنه؟

دختر مغرور عاشق😉💝
اره ازدواج کرد ...ولی باز ادامه میده ..دست میندازه ...قصد سواستفاده داره؟

اها یعنی آقا متاهله؟ولی باشما هم هست؟

چرا پسرا تا مجردن هی بایکی دوست میشن واسه احساسات سرگرمی....

قبل اینکه ازدواج کنه خیلی ذهنمو درگیر کرد ..میاد جلوم وایساد کلی میخندید ...بعدشم زد تو پرم ...حتی یه بار نمیدونستم زن داره بهش نخ دادم تا از بلاتکلیفی در بیام بی محل کرد...ولی همین که میدید دارم فراموشش میکنم باز شروع میکرد ولی همین که جذب میشم عقب میکشه...پس فقط واسه سرگرمی نمیخواد ازم استفاده کنه؟

دختر مغرور عاشق😉💝
قبل اینکه ازدواج کنه خیلی ذهنمو درگیر کرد ..میاد جلوم وایساد کلی میخندید ...بعدشم زد تو پرم ...حتی ی ...

بکش کنار از این رابطع گلم... بد ضربع میخوریااا💜🍭

ݕِہ خَݩڋِ ـہ هآݥ ݩِڴآـہ ݩَڪُݩ🙄                                     ڔَڋ ڱُݦ ڪُݩيِہ😒🖤
2706