2703
2553

مادرم جنگ ستیزه همش با همه مشکل داره از همه گله داره با همه میخواد قهر کنه. با مادرشوهر من قهر کردن چون داداشم با خواهرشوهرم نامزده مادرم ناراضیه. امروز رفتم خونه مادربزرگم زهرمارم شد. کلی حرص خوردم و اومدم خونم. سراینکه موقع سفره عموم و زن و بچه هاش همه اومدن نشستن سر سفره درصورتیکه مااونجا دعوت بودیم. مامانمم قهرکرد ناهار نخورد رفت من رفتم براش ناهار بردم دعوامون شد

اینم بگم ک عمو و زن عموم بدذات ترین و بدجنس ترین آدمایی هستن که به کل عمرم دیدم. و همش مارو اذیت میکنن

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 

شما حرص خوردی و مادرت قهر کرد سراینکه عموتینا دعوت نبودن ولی اومدن سرسفره؟!

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو هیچ شرایطی سعی نکن مادرتو برنجونی من الان مادرم خیلی مریضه ازش دورم دلم میخواد بال درمیاورد ...

اخه تو نمیدونی که چه کارایی میکنه و چه حرفایی میزنه. قلب ادمو میکنه ادم چقد بخاطر اقوام و اطرافیان رنج بخوره من دوس دارم بیخیال و ریلکس باشم ولی همش دارم غصه میخورم بخاطر بقیه

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 
2720
شما حرص خوردی و مادرت قهر کرد سراینکه عموتینا دعوت نبودن ولی اومدن سرسفره؟!

اره اخه اونا ک دعوت باشن کسی حق نداره تا در خونه مادربزرگمم بره. همه ازش میترسن‌. ولی تا ک ما میریم همه رو از همه جا جمع میکنه میاره