2726

تو تمام دوران مجردی و تحصیل و عقد و عروسی باتمام خوردن نخوردنام وزنم تکون نمی‌خورد و نه شکم داشتم نه پهلو و حتی پوستم صاف صاف بود.. قدم 160 و وزنم بین 55 تا57 کیلو بود همیشه.. در کل ساعت شنی بودم اما وااااای.. الان از زمان زایمانم ریتم زندگیم کلا بهم ریخته.. انرژی صفر..خواب زیاد.. و اندام و وزن که دیگه نپرس.. نااابود.. شدم شبیه سیب.. بالا تنم پرشده.. شکم و پهلو آوردم.. پوستم جوش دار شده.. دارم دیوونه میشم.. اصلا دیگه حال دلم خوب نیس.. 

کیا اینجوری شدن؟ کیا نشدن.؟ و تجربه هاتون.. 

من برعكسسسس توووو

مجرديم خرس

الان باربي

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قدم 168 وزنم 63 بود باربی بودم بعدزایمان الان 73 شدم. میخام برم باشگاه پهلو شکم دارم 

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2728

عزیز منم عین تو بودم، ۸ ماه بعد از زایمانم وزنم رو ۸۰ کیلو قفل شده بود، گفتم اینجوری نمیشه، رژیم گرفتم. الان تو امضام بخون. حتی از موقع عروسیم لاعرتر شدم 😊😊😊

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

منم تا ٢٥-٢٦ سالگي دقيقا مثل شما بودم اندام ساعت شني مثل چي هم ميخوردم دريغ از ذره اي كه چاق بشم اما بعدش بدون اينكه بارداري و زايمان داشته باشم شروع كردم به چاق شدن باز با رژيم و ورزش اومدم روي ٥٢ كيلو اما باز شروع كردم به وزن اضافه كردن الان هر چي هم نميخورم لاغر نميشم اينا به خاطر سنه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706