2726
عنوان

بعد ازدواجم خیلی لاغر شدممم کمک

315 بازدید | 32 پست

۵۲بودم بعد خواستگاری شدم ۵۰بعد نامزدی ۴۵بعد عقد ۳۹  تو دوران عقدم همچنان نمیدونم چرا انقدر دارم لاغر میشم دکترم رفتم ازمایش دادم همه چی خوب بود گفت از استرسه

۳۹برودکترتغذیه خو

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

خب استرس چی داری همه بعد ازدواج چاق میشن تو چرا لاغر شدی

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قدت چنده؟ 

هر جور حساب میکنم ۳۹ خیلییییی کمه

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

هر یک ساعت به زور هم که شده یه چیزی بخور حتی اگه کم باشه

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
شایدتیروییدپرکارداری..استرسم کاهش وزن میاره یه دکتر فوق تخصص برویه ازمایش کلی بده

میگم ایطورپیش بره واسه عروسیت ۳۰ نشی..حتمآدکتربرو البته آدم خودش واسه ایجورمراسمایکم استرس داره ولی شماانگارزیادی داری.ولی پشت گوش ننداز

خدایا شکرت..
2706