2733
2734
عنوان

راهکار برای موهای زائد،خانماااا خواهشااا بیاین شرکت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دستگاه لیزر خریدم دیروز😐⁦✌️⁩

چند خریدی؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
2731
جدی؟ خوبه لیزر خونگی؟ استفاده کردی ازش؟

نه تازه خریدم ی مارک ارزون وایسا لینک بدم اونجا تجربیاتشونو گفتن از مارک های مختلف ولی گرون بودن من پولم انقد رسید

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
راهکاری جز اپیلاسیون و اصلاح به طور مرتب وجود نداره لیزر هم میگن خوبه من روغن رازیانه خریدم،میگن د ...

روغن را یانه عوارض نداره؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
2738

[QUOTE=144414847]میشه عکس اپیلیدی ک میگی و واسم بفرستی؟چون تو بازار زیاده[/QUOTEواستادالان میفرستم

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
چند گرفتیش؟؟؟اخه میگن لیزر جواب نمیده و اینا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1035099/تاپیک-جامع-لیزر-خانگی?postId=144403542

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
2706