2737
2739

همه جارو بگرد

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پيدا ميشه به مرور زمان خوب الان از دست ما چي بر مياد خداروشكر كنيد توي خونس

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
2738

تو لباساش نیست،شاید گیر کرده لابه لای لباسش مثل گردنبند خواهرشوهرمنکه اینطوری شد،لای لباس مجلسیش گیر کرده بود چند ماه بعد که خواست لباسشو تنش کنه پیداش کرد

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
یه روسری گره بزن دعا تو.مفاتیح نوشته

اره منم به این خیلی اعتقاددارم هروقت یه چیزیم گم میشه روسری گره میزنم وتاحالاکه موثربوده

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
تو لباساش نیست،شاید گیر کرده لابه لای لباسش مثل گردنبند خواهرشوهرمنکه اینطوری شد،لای لباس مجلسیش گیر ...

وااااای چه حالی کرده اون لحظه که پیداکرده😍😍

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2706