2733
2734

دوستانی که باردارشدین علایمتون توهفته اول بعداقدام چی بودوچه فرقی با سایروقتایی که اقدام نمیکردین داشت.لطفا بگین چون الان بعداقدامم وکمرم به شدت تیرکشیدوبه صورت گذراهم دردزیرشکم دارم.۱۳روزم به پری مونده.حدوددوهفته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جوش بی سابقه زیرگردن 

فشارم از ۸ و نیم به ۱۰ تقعیر پیدا کرده بود

ضربان قلبم از ۶۹ شده بود ۸۰

اینا دقیقا"یک هفته بعد از تخمک گذاریم بود

و منم همش‌میگفتم بیخیال علائم

و همونزور روزه میگرفتم و کار میکردم

2731

من شدید طرف راست شکمم درد میکردم بطوری ک نگران میشدم نکنه اپاندیسم باشه و نوک سینم خیلی درد میکردم تکررادرار هم داشتم اینا علائمی بارداری من بود

خدا جونم شکرت عاشقتم ک ⁦😍❤️⁩⁦⁩مواظب عشقهای زندگیم باش😍⁦❤️⁩دوست دارم گل پسرمامان

منم ده روز تا موعدمه،دردای پریودی و سرگیجه دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

علائم پریودی.جوشای قرمز روی صورت.تیرکشیدن سمت راستِ شکم.گاها پا درد.حساس شدن نوک سینه ها.داغ شدن بدن...

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
2738
علائم پریودی.جوشای قرمز روی صورت.تیرکشیدن سمت چپ شکم.گاها پا درد.حساس شدن سینه ها

دارم دق میکنم پنجاه روز عقب انداختم تست منفی بود جلوگیری داشتم بچه نمیخوام خداا

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
دارم دق میکنم پنجاه روز عقب انداختم تست منفی بود جلوگیری داشتم بچه نمیخوام خداا

پنجاه روز خیلیه!! مشکل هورمونی شاید واست پیش اومده یه تست دیگه بزن اگه ایشالا منفی بود برو پیش دکتر زنان چون ۵۰ روز خیلیهههه

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
علایم پریودی یعنی دقییییقا کپ علایم پری؟ دیدید پاهای ادم سر وبی حس میشه و ببخشید یه حسی انگار که وا ...

اره هر لحظه فکر میکردم الان پریود میشم! درد دل و کمر مثل همیشه و داغ شدن بدن

دوهفتم بود تازه فهمیدم دل دردایه پریودیمو نزدیکه موعدم داشتم

یعنی دقیقا کپ علاعم پری؟حتی بی حسی وسر شدن پا 

و حالتی انگار واژن باز هست والانه که پری بیاد ...تا این حد علاعم شبیه به هم بود یا فرق داشت وفقط یک نقطه زیر شکم درد میگیره؟

پنجاه روز خیلیه!! مشکل هورمونی شاید واست پیش اومده یه تست دیگه بزن اگه ایشالا منفی بود برو پیش دکتر ...

جرات ندارم حال بده ...قبلا هم سابقه داشتم پریود مرتب نبوده 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
یعنی دقیقا کپ علاعم پری؟حتی بی حسی وسر شدن پا   و حالتی انگار واژن باز هست والانه که پری ...

من ک اصن فکر نمیکردم حامله باشم خونه خالم بودم دردم یه جوری بود ک پد میزاشتم ک اگه پریود شدم آبروم نره

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
جرات ندارم حال بده ...قبلا هم سابقه داشتم پریود مرتب نبوده 

برو زودتر بیبی بزن که اگه خدایی نکرده باردار بودی کاری از دستت بربیاد ...

2706