2703
2553
عنوان

نانو کردن مس

2720 بازدید | 9 پست

من چند تا ظرف مسی دارم که نانو شده نیستن 

میخوام بدونم کسی تا حالا مس هاشو تو خونه نانو کرده 

که دیگه لک نگیره و سیاه نشه 

از چه محصولی استفاده کردین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من ظروف مسی نانو شده دارم. حتی قابلمه نانو شده که روی اجاق سیاه نمیشه.  تا جایی که من میدونم اسپری نداره و باید تو کارخانه با دستگاه مخصوصی نانو بکنند.

شما سعی کنید موقع خرید ظروف نانو شده بخرید. سایت نانو مس هم اطلاعات کامل رو زده. فقط دقت کنید زیر همه ظرف ها برچسب نانو مس رو داشته باشه.

2714
من ظروف مسی نانو شده دارم. حتی قابلمه نانو شده که روی اجاق سیاه نمیشه.  تا جایی که من میدونم اس ...

عزیزم من مامانم مغازه نانو مس داره،،سعی کنید قابلمه هاتونو نانو نکنید،،چون مس موقع حرارت دیدن از خودش مواد ازاد میکنه بخاطر همین میگن قابلمه ی مسی خواصیت داره،،وقتی ک نانو انجام میدید یک لایه محافظ میاد روی مس و مواد مضر ازش خارج میشه،،اینو ب عنوان راهنمایی گفتم،نانو برای ظروف تزیینی یا ظروف سرو مناسب تره

عزیزم من مامانم مغازه نانو مس داره،،سعی کنید قابلمه هاتونو نانو نکنید،،چون مس موقع حرارت دیدن از خود ...

اتفاقا من تحقیق کردم ، ظروف مسی فرقی نمیکنه قابلمه یا ظروف تزئینی وقتی اکسید و سیاه میشه خیلی ضرر داره و باید زود به زود تمیز بشه.  شما تو فیلم های خارجی ظروف مسی فرانسوی رو ببینید همیشه تمیز هست و زود به زود تمیز میکنند.

من  سایت نانو مس : https://nanomes.ir/   رو کامل مطاله کردم اونجا گفتند که نانو مس دارای یون مس هست و خواص مفیدی داره و از اکسید مس و جذب اون توسط پوست جلوگیری میکنه. و اتفاقا تو قابلمه مفید تر هست.