2733
2734
عنوان

خوابوندن نوزاد بادارو

140 بازدید | 14 پست

کیا همچین تجربه ای دارن که راه چاره ای براشون نمونده داروی خواب آور دادن از چه دارویی استفاده کردین چه مدت زمان

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکی گف بی بی سد بده ولی من ندادم

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2738
من یه بار یه کوچولو هیدروکسیزین دادم که بخوابه . بچه یک روزع کامل گیج بودو همش خواب داشت . خیللی ترس ...

وای من که ادم بزرگم وقتی هیدروکسیزین میخورم بیهوش میشم کل روز و...همش خوابم.

ندی گلم 

من سر بچه ی اولم در ۲۴ ساعت شاید ۳ ساعت میتونستم بخوابم کسی هم پیشم نبود نگهش داره من بخوابم ولی بازم ندادم بهش

سر بچه دومم اون تازه میخوابید من از تهران ۵ونیم صبح تو راه کرج بودم تا به دانشگاهم برسم با بچه م بازم بهش ندادم

بدن بچه عادت میکنه به مسکن خودت بدبخت میشی ندی گلم ندی

برای چراغ های همسایه هم نور آرزو کن بی شک حوالی ات روشن تر خواهد شد

دختر من درد شدید داشت

کولیک وحشتناک

حوری که تا ۴ ماهگیش شب تاصبح

صبح تا شب روپاهام تکونش میدادم

یه دکتد میگفت یه دارو میدم خوابش میبره ولی عقلش یه جوری میشه دیگه نبردم پیشش

یه دکتر دیگه بهش شربت دیفن هدرامین داده بود ۱ سیسی میدادم ۱۲ شب میدادم ۱ میخوابید تا ۵

منم ۵ ساعت میخوابیدم.اگر نمیدادم‌میمردم خودم

چطور حاضرید ب بچتون خواب آور بدید من شاغل بودم تا صبح با بچه بیدار بودم ۷صبح میرفتم اداره بچه تازه ۷میخوابید در طول روز چشمام از خستگی دوتایی میدید و حالت تهوع داشتم مدام ولی هیچوقت خواب آور ندادم تازه من بچم کولیک داشت و تا صبح فقط جیغ میزد

مجاز نیستی دارو بدی

بچه که نمیخوابه حتما مشکلی داره، بررسیش کنید

زیر پاش تمیز باشه

گرسنگی

پرخوری

دل درد

کولیک

آروغ

سوختگی پا

گرفتگی بینی

رفلاکس پنهان

سوزش ادرار

یبوست

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
من دخترم تا شد دو ماه تا صبح نمیخوابید همش گریه میکرد تا صبح باید تو اغوشم ارومش میکردم ولی هیچی بهش ...

من دوقلو دارم پسر ودختر دوماهشونه 

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️
2706