2737
2734
عنوان

واقعيته؟؟؟

312 بازدید | 33 پست

قیمت طلای جهانی از فردا  مسیر #اصلاح و #نزول را میتواند در پیش بگیرد

هر اونس طلا روز جمعه،  ۱۷۷۵ دلار معامله شد و در پائین ترین قیمت به ۱۷۷۲ دلار رسیدقیمت جهانی طلا، در چهار ماه اخیر بدون اصلاح اساسی با رشد خیره کننده ۳۰۰ دلاری همراه بوده  و از نظر  تکنیکالی و روانی  به مقاومت  مهم ۱۸۰۰ دلار نزدیک شده است  و #قطعا یک اصلاح عمیق  پیش رو دارد و  به نظر میرسد نتواند  این  مقاومت مهم را  رد  کند

فردا  دوشنبه روز مهمی برای  بازار طلاست و  با بازگشایی بازار جهانی، به احتمال  بسیار زیاد  با اصلاح بازار جهانی طلا مواجه خواهیم بود.

پیش بینی میشود  طی  یکماه آتی  قیمت جهانی طلا، تا ۱۶۰۰ دلار اصلاح کند و اگر  اونس جهانی حمایت  ۱۶۰۰ دلار را  از دست بدهد، حتی طی ماههای آتی، به  زیر ۱۵۰۰ دلار نیز  سقوط بکند

توصیه میشود  احتیاط لازم  را بعمل آورده  و از خرید و فروش هیجانی طلا دوری کنیدچون  بازار طلای داخلی، تابعی از بازار جهانی و قیمت طلای داخلی  تابعی از قیمت جهانی  هر اونس طلا میباشد

قیمت این روزهای  طلا و سکه، یاد آور  قیمتهای  سال  ۹۰ و  ۹۱ است  که  سکه  تا قیمت  ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان  رشد کرد و سپس  به  ۸۰۰ هزار تومان سقوط کرد

✅مواظب سرمایه خود باشید

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه گرون ترم میشه هر چی دولت بگه برعکسشو باید عمل کنیم 

خداکنه واقعيت باشه داريم بدبخت ميشيم ارزوي طلا خريدنو ب گور ميبرم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

انشاالله که همینطور باشه.

اما خب معلومه که این رشد کاذب هست و باید اصلاح بشه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2738
چقدر میاد پایین مگه دوباره میره بالا

خداکنه بشه همون 300

بنزین گرون شد که سود کنن...کرونا اومد مردم کمتر بیرون و سفر رفتن...آقایون سودی نکردن

بنزین رفت ونزوئلا و طلا اومد جاش... طلاها گرون شد که سود کنن

کلا طلا و دلار اینجا برخلاف بازارهای جهانی و پیرو خالی شدن جیب بالایی هاست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706