2737
2734
عنوان

همش از دیر جواب دادن نازاحت میشه دوستم چی کار کنم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 60 پست
به بقیه چیزا کار ندارم فقط رفتار و برخوردت باهاشون درست نیس ک بخودشون اجازه میدن باهات اینجوری حرف ب ...

من مشگلم اینجوری حرف زدنش نیست که چون فوش مهم نیست اون ناراحت شدنش مهم

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شوهرت بگو پیامایی که واسه تو میاد و مربوط به دوستاته سین نکنه و بعدا سر فرصت خودت جوابشونو بده .. ...

بعضی موقعه ها خودم سین میکنم میگم جوابشو میدم دیگه یه کار پیش میاد دیگه نمی دم

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
بعدا نیای تاپیک بزنی شوهرم خیانت کرده؟؟ البته دور ازجونت

چه ربطی داشت از اون حرفا بودا😐

2728
بعضی موقعه ها خودم سین میکنم میگم جوابشو میدم دیگه یه کار پیش میاد دیگه نمی دم

همون موقع تا میخوای کارتو انجام بدی دو تا کلمه واسش بنویس و اف شو بعد کارت که تموم شد دوباره برو جوابشو بده منم اینجوری واسم پیش اومده ولی مدیریتش کردم 😎

خب شاید یکی در توانش نیست چرا ی جوری حرف میزنین انگار تو این مملکت نیستین گوشی الان بالا ۴ تومنه همه ک توان مالی ندارن یکم درکمون ببریم بالا اسی حرفش چیز دیگس

ب دوستت هم بگو از این تایم گوشی دست من و شوهرم مشترکه دیر ج دادم ناراحت نشو چ بی درکن بعضیا

دخترم😗 تو شیرین ترین تکرار هر روز منی🤗
خودش متحل به خدا میام سین میکنم جوابش بدم شوهرم میگه بده من برو چایی بیار فلان 

خب عزیزم رفتار زشتیه ادمو بی محل کنی اونم حق داره ناراحت بشه ...

به شوهرت بگو وسط چت با فلانی هستم صبر کنم خداحافظی کنم گوشیو بهت میدم ... 

به دوستتم بگو من برم فعلا بعد میام (نمیخواد دوساعت بوس موسو این چیزا بفرستی فقط بگو بعد میام که بدونه داری میری و انتظار نکشه )یوقت دیگه که برگشتی توضیح بده که رفتی چکار کردی و نتونستی جواب بدی

این پیام زیاد وقتتو نمیگیره ولی با این پیام هم شعور خودتو میرسونی هم اینکه دوستت فکرای بد نمیکنه پیش خودش ....که بهت بدوبیراه بگه

2738

ینی دوستت در جریان مشترک بودن گوشیت نبود؟

ب کسایی ک برات مهمن بگو ک ی وقت ناراحت نشن دیر جوابشونو دادی.بقیه مهم نباشن هر جور دوس دارن برداشت کنن 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
چقدر همتون بد دهنید این همه فحش و دری وری برات مهم نیست؟!!!! این مهمه که ناراحت شدن؟؟!!!!!!😲

خوب آره دیگه از ناراحتی میگه دیگه  

اسی جان این خانوما جز دو بهم زنی و دل شکونون دخالت بیجا تو کار مردم کاری دیگ ندارن این داره میگ دوستم ناراحت میشه ی راهکار بگین اونا ازونور وااای ی دونه گوشی دارین ینی وااای شوهرت خیانت نکنه وااای چ بی ادبی گفتی هوی وای چرا سین کردی ج ندادی

😒😒😒😒😒مزخرفین همتون

2706