2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هفته هفتم رفتم مشکلی نیست باید بری که مسکن بشی قلب تشکیل شده و ضربان قلب منظم هست یا نه

اخه من الان ۶هفته ام لکه بینی دارم دکتر برام سونو واژینال نوشت.سری پیش ۵هفته بودم سونوی شکمی نوشت رفتم‌چیزی معلوم نبود

2738

وا کی گفته سونوی واژینال خطر داره؟ که میگی کی سونو شده و سقط نشده انگار همه سقط کردن و اونایی که سقط نشدن شانسی بوده 🤣🤣🤣 به خودت استرس نده من با سرویکس ۲۲ 😱😱😱😱دو بار سونوی واژینال انجام دادم اگر قرار بود اتفاقی بیفته من از همه مستعد تر بودم که 😅 

بله من تا ۴ ماهگی سونو داخلی میشدم چون دکترم‌تو اتاق خودش سونو داشت اربار میرفتم وضعیت رو بررسی میکرد 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
اخه من الان ۶هفته ام لکه بینی دارم دکتر برام سونو واژینال نوشت.سری پیش ۵هفته بودم سونوی شکمی نوشت رف ...

صدای قلبش رو شنیدی؟ 

منم شرایطم مثل شما بود نترس عزیزم اونا کارشونو بلدن

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2706