2733
2734

سلام دوستان من شوهرم بهم خیانت کرده البته 14 سال منم قهرم و مهریه رو اجرا گذاشتم و بچم هم شهرستان پیش مادر شوهرم هست کسی هست بتونه قید بچشو بزنه و تحمل کنه من که داغون داغون شدم زندگیم  یکدفعه نابود شد در عین اعتماد کاملی که به شوهرم داشتم دلداری بدید یا راهکار بدید😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم یا جدا میشم و میجنگم بچه رو بگیرم یا جدا نمیشم ولی خونه امو  جدا میکنم ازش هر غلطی خواست بکنه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

من هر اتفاقی بخاد بیفته از بچهام نمیگذرم مییرمشون

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون
2738
من جدا میشم تاپای جونمم تلاش میکنم بچه رو بگیرم

واقعا عزیزم  

من همیشه فکرمیکردم مجردی

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

زن عموم

مهریشو گرفت بچشو گذاشت واسه شوهرش رفت

هنوزم شوهرش نتونسته ازدواج مجدد کنه سرکار رفتنش با دردسره از بچه مراقبت میکنه الان پنج ساله

خودشم ازدواج کرد الان یه بچم داره

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
2706