2726

سلام همسایه ها مون میگن از فامیل مون یه خانمی سزارین کردن. شش ماهه بوده بچه میخاسته سقط بشه مادر هم مشکل پلاکت داشته اورژانسی سز کردن بعد از سزارین حالش بد شده بردنش سونو گفتن یه تیکه لخته تو شکمش مونده 

اون یکی همسایمون میگه دختر خالم کیست داشته مشهد عملش کردن بعد عمل دررد داشته رفته سونو گفتن کیست که سرجاشه .

حالا من میخام برم دکتر عمل رحم دارم رحم دوشاخ حالا من میترسم .چکار کنم به نظرتون .اینا حقیقت داره آیا ؟؟؟؟

سر موضوع اول که واسه منم سال۹۲ پیش اومد.شکمم رو کامل تخلیه نکرده بودن.خون لخته شده بود بعد خونریزی شدید کردم.

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل کرونا هم نصفشون مثل آدم کار نمیکردن

میدونی مشکل اینجاست پزشک نشدن برای کمک به مردم پزشک شدن پولدار بشن نتیجش میشه این خدا لعنت کنه همچین پزشکایی رو

خدایا تو از من بیزاری من از تو چیزی عوض داره گله نداره ...
2728

چه ربطی داره؟ یا به خاطر کورونا عمل انجام نمیشه یا اگه انجام بشه در حد توان اون جراح و شرایط درست انجام میشه دلیلی نداره به خاطر کورونا خوب عمل نکنن 

عوارض جراحی در هر شرایطی ممکنه اتفاق بیفته ربطی به کورونا نداره 

اینایی که گفتی چه ربطی به کرونا داره دکتر خوب باشه توهرشرایطی بهترین عمل رومیکنه .من ۵۰ روز پیش یه سزارین کردم اورژانسی ساعت ۳ شب و ۳۵ روز پیش هم کیسه صفرامو دراوردن باز عملم خوب بود اونم اورژانسی بود و یه هفته پیشم دندونمو عمل کردم اینایی که دارم میگم عوارض های یه بارداری دو داروهایی که قبل باردارخوردم

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

دکتر خوب و بیمارستان خوب پیدا کن و با خیال راحت برو دکترای با مسئولیت کم نیستن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
چه ربطی داره؟ یا به خاطر کورونا عمل انجام نمیشه یا اگه انجام بشه در حد توان اون جراح و شرایط درست ان ...

آره منم که همینو میگم .میگن که دکترا میترسن این مریض شون کرونایی باشه از سرشون وا میکنن چه می‌دونم والا موندم چکار کنم 

اینا حرفای چرته  دکتر بخواد عمل میکنه نخوادم نمیکنه کدوم ادمی وقتشو میزاره ک گند بزنه ب مریض ...

آره منم همینو میگم ولی بازم از بس حرفهای اطرافیانم می‌شنوم موندم چکار کنم 

2706