2737
2739
عنوان

بچه ها حق با مادرمه یا عروسمون

| مشاهده متن کامل بحث + 2660 بازدید | 149 پست

من جای مادرت باشم بهش میگم عزیزم من نمیدونستم برای خوردن میاین فکر میکردم برای دیدن والدین میاین

از این به بعد هر وقت تو خونه حسابی غذاهاتو خوردی و خواستی ما رو ببینی با صرف چای و شیرینی تشریف بیارین ما در خدمتیم نخواستی هم به سلامت

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

چه عروس پررويي بهش بايد ميگفت همين يه روزم به زور تحملت ميكنيم چقدرم توقع داري تورو با دخترام يكي كنم؟

ببخشيد فقط من دوز خواهرشوهريم زياده😂😓

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردم چه توقع هایی دارن من غذا میپزم با خودم میبرم خونه اونا ، مادر شوهرم غذا هم نمیپزه واسه ما

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2728
من ب مامانم گفتم تو ک همیشه غذا زیاد درست میکنی خب بده ببره . میگه نه چون برای زندگی من داره تصمبم م ...

بزار مامانت کاریکه صلاح میدونه انجام.بده.لوس شدن واسه مادرشوهر یه چیزه زورگفتن وپرو بازی یه چیز دیگه.فکر کردم شوخی شوخی یه چیزی پرونده😡

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁

مگه بخاطر شکمش میاد مامانت خوب جواب داده دلش غذا میخواهد بیشتر سر بزنه نه اینکه بگه سهم غذای منو بده ببرم

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2738

صددر صد حق با مادرتونه .  چقدر روش زیاده 🤦 خوب اونم بره سه روز سه روز خونه باباش بمونه . داداشتون دلش خواست میاد میمونه نه غذا بردنش زشته دیگه ⁦☹️⁩باز خودتون همین جوری میدادین یه چیزی . دستور میده 😤 

باز این چ گداس 

مث زن داداش منه 

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون

چ مادرمهربونی که میگه خب توهم بیشتر بیا ..

خدا شاهده شش هفت ماهه خونه مادرشوهرم نرفتم بس که خسیس و احمقه.

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2706