2726
عنوان

یه لحظه همه بیاین من الان برم خونه بابام یا نه به نظرتون؟ +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2292 بازدید | 136 پست
عجب چه جالب 

نمیدونم چرا زنا فکر میکنن اگه پاشن برن خونه باباشون یا بگن دیگه جدابشیم یاسگ محلی کنن مردا ادب میشن 

هربار که کلمه طلاق تو زندگی مشترک زده بشه بهش نزدیک تر میشین مردا ذاتا دوست دارن مشکلاتو حل کنن احازه بده حس کنه زندگی براتون اهمیت داره وبهش با حرف زدن بگو ناراحت شدی وتنها کسی هست که میتونه به این ناراحتی ومشکل خاتمه بده وقتی میشینین حرف میزنین راجب ناراحتیتون گارذ نگیرین فکر نکنید دارین مظلوم واقع میشین چون این احساس باعث میشه فکر کنید یه ظلم درحقتون میشه وبیشتر گارد میگیرین وکم کم صداتون بالامیره.مردا به شدت بدشون میاد برید خونه پدرتون بخاطر دعوایی که کردین هرمردیم که میره دنبال زنش فکر نکنه اره ادب شذ درواقع قبح مسئله ریخته شده 

اون پیام اخری که نوشته جواب دادی یا نه ؟؟؟ اگه ندادی جوابشو بده و یه جوری رفتار کن که تقریبا یه اشتی ...

نه جواب ندادم که یکم جدی بگیره 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا خیلیه اینجا میای میگی شوهرم بهم گفته با زنهای متعدد خوابیدم میگن چقدر تو رو مخی بگم من اینو گفت ...

میفهممت عزیزم .. نمیگم همشون ولی ببشترشون همینطورین .. منتظرن فقط سرزنشت کنن و گند بزنن ب حالت .. وگرنه اگ این بلا سر خودشون میومد شوهرِ رو لِه میکردن

کاربری برا دونفر .
2728
آره نابودم بعضیا خیلی بی شعورن تازه تو این موقعیت رو اعصاب من میرن حالم خیلی بده چند روزه دارم مثل خ ...

ولشون کن عزیزم بعضیا درک ندارن ک روح زن لطیفه زود میشکنه.تلاش کن تو زندگی درستش کنی ولی ن بارفتن ب خونه مامانت گلم

میشه برا حاجتم یه صلوات بفرستید ....ممنون❤❤
اگه میخوای نزی و سبک نشی جواب پیامشو بده و بحثو ب صلح بکشون و ب حالا ناز و ادعا ب صلح بکشون اینجوری ...

آخه چی بگم دوباره یه چیزی من میگم یه جیزی اون و دعوا میشه اونم الان آروم نیست.

میفهممت عزیزم .. نمیگم همشون ولی ببشترشون همینطورین .. منتظرن فقط سرزنشت کنن و گند بزنن ب حالت .. وگ ...

آره بقران. کتش تو حال بد یکی هم حال خودشونو بگیره 

آره نابودم بعضیا خیلی بی شعورن تازه تو این موقعیت رو اعصاب من میرن حالم خیلی بده چند روزه دارم مثل خ ...

چون ادما تو غم غصه بقییه نیستن بعضیا الان زیر کولر دارن برای عشقشون پیام میدن عزیزم ناهار امادس کی میای 

خب معلومه جای تو و حال الانت نیستن و بر اساس حال خودشون بهت چیزی میگن بیخیال باش 

نزار هرکسی اینجوری بهمت بریزه 

قوی باش دختر 

چند سالتونه عزیزم؟

الان مسلما آدم نمیتونه آروم باشه شماها هم رو مخ ماشالله. هر کی جای من بود یه دقیقه هم صبر نمی‌کرد قض ...

شما اول برو اعصاب خودتو درست کن بعد فکر شوهر و زندگیت باش چقد که بد با بچه ها صحبت میکنی اصلا لحن حرف زدنت درست نیست وقتی میای اینجا تاپیک میزنی زندگی خصوصیتو به اشتراک میزاری مسلما یه عده مخالف و موافق پیدا میشن که نظراتشون رو بگن جنبه و اعصاب نداری تاپیک نزن، شما دلت میخواد همه بگن تو خوبی مشکل از همسرته، ولی در صورتی که مقصر اصلی خودت هستی که اولا انتقاد پذیر نیستی دوما اصلا منطقی حرف نمیزنی ینی چی دوروز بری یه جایی هیچ راه ارتباطی با همسرت نداشته باشی بعد بگی سرکار بودم منم هفتاد غریبه ام شک میکنم چه برسه به همسرت!! ساعت 1 شب همسرت تماس میگیره خب با مادرت حرف میزنی یه لحظه قط کن جواب همسرتو بده چرا باید 1 ساعت پشت خط بزاریش که فکر بدکنه؟ پس بدون که خودتم از وضیعت راضی هستی و خوشت میاد راجبت نظر بدکنن

یه پروانه ی تنها وسط یه دشت بی روحم 🦋 

سلام استارتر عزیز

من از دیشب تمام تاپیکاتو خوندم چون خودمم با همسرم اختلاف زیاد دارم تا حدودی درکت میکنم تما به نظرم همسرت دوستت داره و از جدایی وحشت داره و این ترس و وحشتشو با بددهنی بروز میده. اما به عنوان خواهرم شما هم کم اشتباه نداشتی. تو باید با مهربونی و خر کردن دل شوهرتو بدست بیاری. مخصوصا که متوجه شدم شوهرتم سن و سالی نداره. من شوهرم ۱۲ سال ازم بزرگتره و اصلا نمیشه خرش کرد یا با محبت رامش کرد اما با وجود تموم بدی هاش وقتی خیلی کم پیش میاد عذرخواهی میکنه اونم نه مستقیم باهاش خوب برخورد میکنم

آخه چی بگم دوباره یه چیزی من میگم یه جیزی اون و دعوا میشه اونم الان آروم نیست.

در جوابش ‌بگو فقط من ازت انتظار نداشتم که دلمو بشکنی با گذشتت تو برام اسطوره بودی 

هی هندونه زیر بغلش بزار ک خودش خجالت بکشه 

فک کنه اون برات خدا بوده و الان دیگه مثل قبل نیس 

احساسی بده با احساسات خودش عذاب وجدانش بده

نه جواب ندادم که یکم جدی بگیره 

خوب الان اگه یکم اروم شدی برو یه لیوان اب بخور و جوابشو بده ... سعی کن با ارامش جواب بدی ... پیام اخر شوهرت نشون میده دوستت داره ! ولی خوب عصبی بوده اون حرفو زده که اصلا هم درست نیست بعدا سر فرصت بگو که بعضی حرفا اونقدر زشت هستن که حتی تو دعوا ها و موقع عصبانیت هم نباید گفت ... 

یه چیز دیگه چون شوهرت عصبیه هر وقت دعواتون شد سعی کن هیچی نگی هییییییچی خودتو به کاری مشغول کن یا فقط نگاش کن و چیزی نگو بعدا خودش پشیمون میشه و اینجوری دعواتونم بالا نمیگیره اخه مردا وقتی زنشون جواب بدن و هر چی مرد میگه دو تا جواب داشته باشن واسش بدتر عصبی میشن و این باعث میشه هر چی از دهنشون در میاد بگن و گاهی کتکم میزنن ... 

شما اول برو اعصاب خودتو درست کن بعد فکر شوهر و زندگیت باش چقد که بد با بچه ها صحبت میکنی اصلا لحن حر ...

ببین اصلا در حدی نیستی که باهات حرف بزنم با این طرز فکرت برو بابا. دلم خواست بد جوابشونو بدم یه مشت عقده ای قشنگ بگن مخالفیم نه اینطوری این حرفو شوهر خودشون بهشون میزد جرش میدادن. 

2706