2726

من ۴ تا خواهرشوهر دارم یکیشون دختر خونس سه تای دیگشون از دست مادرشون فرار کردن رفتن شهرستان بسکه دخالت میکنه دخترای خودشم فرارین. حالا منه بدبخت یک کوچه باش فاصله دارم.. تو تاپیکای قبلیم گفتم چقدر خودخواهه و اذیت میکنه. اینم بگم شوهرم خیلی طرف مادرشه مرد خوبیه اما اول و اخر مامانشه. حالا میخواد برای خواهرشوهرم خواستگار بیاد خواهرشوهر بزرگم میخواد بیاد شهر ما  . خونه مامادرشوهرم خیلی بزرگه شش خواب داره خونه من نقلیه با دو خواب. اون روز رفتم اش ببرم مادرشوهرم مثل دختر ۱۸ ساله داشت فرش میشست و ملافه منو دید جا خورد ... به شوهرم گفته من مریضم و کمر دردم خواهرت با شوهرش و سه تا پسرش بیان خونه شما!!!!😭بچه ها من بچه ده ماهه دارم شیطووووووون به هیچ کارم نمیرسم غذا هم هر روز من برا خودمون و مادرشوهرم میزارم با اینکه سر و مر گنده هست هرگز کمک من نکرد تو این ماه ها تو مریضی و غیره😔من خودم هزار مشکل دارم واقعا تو خونه کوچیک نمیتونم پذیرایی کنم. شوهرمم گفت از خداتم باشه خواهر خودته باید پذیرایی کنی . مادرشوهرم خودشو میزنه مریضی وگرنه از منم سالمتره😭بگین چی بگم به شوهرم چکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا شوهرت کجا خوبه ؟ انقد غیر منطقیه که میگه از خدات باشه عین خواهر خودته 😑 نمیبینه خونتون کوچیکه و دست تنهایی . حالا مامانش خودشو میزنه به مریضی بگیم گول مامانش میخوره ولی خب نمیفهمه خونه مامانش به اون بزرگی باید آبجیه بره اونجا . عجب آدمیه اعصابم خورد شد . رک بگو نمیتونم . 

ببین دوراه بیشتر نداری یا باید وایسی تو روی شوهر و بگی نیاد و یه عمر سرکوفت بشنوی که یه بار خواهر من خواست بیاد اینجا تو نزاشتی بیاد یا اینکه پذیرای مهمونت باشی  

سیاست خاصی تو این موضوع ندارم که با ارامش همه چیز به نفع شما تموم شا

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
وا شوهرت کجا خوبه ؟ انقد غیر منطقیه که میگه از خدات باشه عین خواهر خودته 😑 نمیبینه خونتون کوچیکه و ...

مرد خوب و کاریه اما جونش به جون مامانش بنده انگار اون همیشه حرف درست میگه

2706