2733
2734
عنوان

انتخاب رشته بیاین کمک لطفااا

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 60 پست
خب مشکلش این بوده وگرنه قبول میشد

خب حالا تجربی و بیخیال 

ریاضی و بگو چیکا کنم 

میترسم سخت باش قبول نشم 

یکی تو سایت میگف برو ریاضی بعد دانشگاه امیر کبیر یا شریق قبول بشو 

یکی هم گفت برو ریلضی بعد برو داشنگاه ابدان تو وزارت نفت میتونی کار بکنی 😂😂😂🤪🤪🤪

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
حتما میخوای ریاضی و تجربی باشه؟!خب مثلا ب موسیقی یا طراحی داخلی و این چیزا هم علاقه نداری؟!

چرا ب موسیقی علاقمندم جدیدا هم میخام برم ویولن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب حالا هر موقع  مهم اینک من چی انتخاب کنم

چرا گفتم اون موقعه چون اون موقعه میفهمی چه درسیت خوبه و ایا می تونی بری 

بنظرم اگه خیلی می خونی و میکشی برو تجربی اگرم که به پزشکی علاقه ندداره بهترینش انسانیه 

اگه درست خوب نیس و رشته خوب می خوای برو دوخت ...

ریاضی بنظرم ایندش یکم برا دختر بده 

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
2728
چرا گفتم اون موقعه چون اون موقعه میفهمی چه درسیت خوبه و ایا می تونی بری  بنظرم اگه خیلی می خون ...

درسم خوب 

ولی حوصله درس خوندن ندارم زیاد 

دلی درس میخونم تا حدی ک نمره خوب در حد 19 بگیرم 

اصن اسم تجربی و نیارید 

اخ دوخت م رشته خوبی این هنه درس بخونم اخرشم برم دوخت 🤤

ریاضی بازار کارش برا خانوما خوب نیست شریف قبول شدنم ب این اسونی نیست

منم میگم خیلی سخت قبول شدن من ب دانگشاه دولتی اصفهانم راضیم 

خودم اصفهانم 

ریاضی ک بازار کارش برا خانوما خگب نیست من چ خامی بریزم تو سرم 

مگ شغلای ریاضی چی ؟

چرا گفتم اون موقعه چون اون موقعه میفهمی چه درسیت خوبه و ایا می تونی بری  بنظرم اگه خیلی می خون ...

اخ انسانی ادبیاتم خوب نیست هیجی نمیفهمم 

منم میگم خیلی سخت قبول شدن من ب دانگشاه دولتی اصفهانم راضیم  خودم اصفهانم  ریاضی ک بازار ...

مهندسیا اصلا بازار کار نداره برا خانوم مگر شریف

دوست خودم سه هزار شد نرفت گفت برم آخرش بیکار بمونم ک چی 

امسال داره کنکور تجربی میده یکی دیگشونم شریف نیاورد با هشتصد رفت دبیری

2738
بابا تجربی ک پدر ادم درمیاد  دختر داییم رفت اخرش هیچ  بهترین مدرسه و معلم کلاس خصوصی&nbs ...

خب در اینده دوس داری چ کاره شی

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
خب در اینده دوس داری چ کاره شی

نمیدونم 😂

مهندسیا اصلا بازار کار نداره برا خانوم مگر شریف دوست خودم سه هزار شد نرفت گفت برم آخرش بیکار بمونم ...

اره الان دیدم همش مهندسی برق 

و فنی 

مکانیک 

هواپیما اخ من ک نمیتونن برم تو این کارا مرداش بیملرن اونوقت من و قبول میکنن 

اخرش فکنم خانه دار بشم

عزیم انسانی همش ادبیات نییس و تجربیم همش علوم نیس  برو تجربی و علاقم خیلی مهمه

تجربی اصلا من حتی دلشم ندارم ک دکتر بشم اصلا نمیتونم خون ببینم 

بقیه چیزای تجربی هم خوشم نمیاد 

یکم علاقه ک دارم  اخ ب هیچی من کلا علاقه ندارم  😁

به عنوان کسی ک برادرش ریاضی خونده میگم خیلی کار داری کلا نه تنها رشته های مهندسی تمام مشاغل اشباع هستند دوما همه به یک مهندس مرد معمولا بیشتر اعتماد دارن تا خانوم  درکل ریاضی اگه علاقه ای ندارید برای خانوم  نه 

خودم رشتم تجربی رشته دانشگاهی پرستاری اگر ترسی از خون ندارید از عفونت چرک چندشتون نمیشه اگه صبر زیاد داری اگه کفش اهنی میتونی پات کنی رشته تجربی بخصوص رشته های علوم پزشکی درامد عالی دارن همیشه هم کار هست یعنی بیکار نمیشی بعد اتمام دانشگاه بلافاصله وارد بازار کار میشی فقط باید عشق به اینکارو داشته باشی صرفا واسه حقوقش نیای جلو چون زود خسته میشی 

خواهرم رشته انسانی و حقوق خونده قبول شدن در ازمون وکالت یک سد بزرررررررگ واسه کار اشباع شده یعنی انقدر وکیل زیاده ک تا بخوای اسم و رسم در بیاری عمرت تموم شده ولی اگه اسم و رسمت در بیاد پول خوبی در میاری 

بهترین شغل برای یک زن معلمی چندتا از فامیلا معلم هستن بخدا راحتن 

2706