2737
2734
عنوان

رشته ی رادیولوژی☢

1354 بازدید | 26 پست

سلام خانوماکسی هس اینجاکه حالایارشتش رادیوئه یاکلااطلاعاتی درموردمقاطع تحصیلیش داشته باشه مثلا اینکه ارشدداره یانه؟یااینکه حقوقش درچه رده ایه؟یااینکه شانس استخدام یا فرصت شغلی زیاده وکجاهابراش بیشترکارهست؟دوره ی طرحش ب چه صورته واینا؟

اینجا یه کارشناس رادیولوژی داریم @hami    

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابتدائي يه همكلاسي خنگ داشتم

چون باباش جانباز بود اون راديولوژي أصفهان دولتي قبول شد با سهميه

من كه واققققعااااا نمره هام حتي دبيرستان تاپ بود روانشناسي قبول شدم

خيلي ناراحت شدم

چون حقم نبود حقش نبود 

اون الان مشغول ب كاره

من تو ني ني سايتم!

خدا هست و خدا هست و خدا هست  
2731
من دانشجوی رادیولوژیم ولی جدیداچون شنیدم فرصت شغلیش کنه یه کم ناامیدشدم

بله فرصت شغلیش کمه....منم رشته ام پیراپزشکیه و خیلی وقته شاغلم......ولی رادیولوژی رتبه خوب میخواد ولی کار زیاد ندارن...

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2738
شماهم رادیوهستین؟

نه

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2706